Konyaspor - Antalyaspor Maçı Sonrası Taraftarlar Arasında Kavga Çıktı

Süper Lig'in 28'inci haftasında oynanan Konyaspor - Antalyaspor maçının ardından, taraftarlar arasında gergin anlar yaşandı. Maç sonucunun 1-1 berabere tamamlanmasından sonra, maç çıkışında bazı taraftarlar arasında kavga çıktı.

Youtube Kanalı
Youtube Kanalı
Abone Ol
Konyaspor - Antalyaspor Maçı Sonrası Taraftarlar Arasında Kavga Çıktı

Rasyonel haber muhabirinin edindiği bilgiye göre, maçın ardından stadyum çıkışında bir grup Konyaspor taraftarı ile Antalyaspor taraftarı arasında sözlü tartışma başladı.

Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü ve taraftarlar birbirlerine saldırdı. Olay yerine sevk edilen polis ekipleri, kavgayı ayırmak için müdahalede bulundu.

Polisin müdahalesi sonucu kavga sona ererken, taraftarların darp raporu almak için hastaneye gitmeleri önerildi. Olayda herhangi bir yaralanma bildirilmedi.

Güvenlik güçleri, yaşanan kavga sonrasında olaya karışan taraftarlar hakkında soruşturma başlattı. Konya İl Emniyet Müdürlüğü, olayın ardından yapılan açıklamada, kavgaya karışan taraftarların tespit edilerek gerekli yasal işlemlerin başlatılacağını duyurdu.

Bu tür olayların, futbolun centilmenlik ruhuna zarar verdiğine dikkat çeken yetkililer, taraftarlardan maç öncesi ve sonrasında daha sağduyulu olmalarını ve sporun dostluk ve kardeşlik temelinde yaşanmasını sağlamalarını istedi.