Başkan Kavuş pazarda vatandaşlarla bir araya geldi

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Harmancık Kapalı Pazar Alanı'nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Kavuş, kışlık ihtiyaçları için pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet ederek hatırlarını sordu.

Başkan Kavuş pazarda vatandaşlarla bir araya geldi

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, açıldığı günden bu yana bölgenin alışveriş ihtiyacına karşılık veren Harmancık Kapalı Pazar Alanı’nda pazarcı esnafı ve vatandaşlarla buluştu. 

    BAŞKAN KAVUŞ TEZGAHLARI TEK TEK DOLAŞTI 

Tezgahları tek tek dolaşarak esnaflarla sohbet eden Başkan Kavuş, vatandaşların talep ve beklentilerini de dinledi. Yoğun ilgiyle karşılaşan Başkan Kavuş, kışlık alışverişleri için pazara gelen vatandaşlarla da hasbihal etti. Hem vatandaşlar hem de esnaflar kapalı pazarın kendileri için her yönden önemli yararlar sağladığını ifade ederek Başkan Kavuş’a ve Meram Belediyesine teşekkür ettiler. Harmancık Kapalı Pazar Yeri’nin hem esnaflara hem de vatandaşlara, yazın sıcağından kışın soğuğundan koruyan, sağlıklı, rahat ve konforlu bir alışveriş imkanı sunduğunu belirten Başkan Kavuş, bunun yanı sıra pazarla aynı yerde bulunan spor tesisinin de bölgenin sosyal hayatına önemli katkı sunduğunu kaydetti. 

    BAŞKAN KAVUŞ; “HİZMET ANLAYIŞIMIZIN TEMELİ; VATANDAŞLARIMIZIN HUZUR, GÜVEN VE MEMNUNİYETİDİR” 

Pazar yeri ve sosyal tesisin bölgede yaşayanlar için faydasına dikkat çeken Başkan Kavuş, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Harmancık Pazar Alanı ve Sosyal Tesisi, insanımızın iyi şartlar altında alışveriş yapmasının önünü açan, bölgenin ticaretini hareketlendiren, sosyal hayatına renk katan bir tesis oldu. Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırdı. Alışverişler, artık çok daha konforlu. Bugün de gördük ki esnaflarımız da vatandaşlarımız da tüm bu fonksiyonlarıyla üç yıldır hizmet veren tesisimizden memnunlar. Biz de kapalı pazar alanını kullanan hemşehrilerimizin, tesisimizden de duyduğu memnuniyeti görmüş olmanın mutluluğu ile bugünkü ziyaretimizi tamamladık. Vatandaşlarımız bu alanı güzel günlerde kullanmaya devam etsinler inşallah.”