Usta ile Kavuş, esnaf ziyareti yaptı

Çarşı ziyaretleri renkli görüntülere sahne olurken, vatandaşların talep ve beklentileri dinlenerek çözüm önerileri istişare edildi.

Usta ile Kavuş, esnaf ziyareti yaptı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Deresoy ve Meram İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Yurdaışık, Bedesten ve Saray Çarşılarında esnaflarla bir araya geldiler. 

USTA; “CUMHURBAŞKANIMIZ VE PARTİMİZ TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK UMUDUDUR”

Usta, şartlar ne olursa olsun vatandaşlarla bir arada olmaktan asla vazgeçmediklerini ifade ederek, gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti hükümetleri bu ülke için büyük bir fırsat olmuştur.

"ÜLKE İÇİN TEK UMUT ERDOĞAN"

Bugün şuna bir kez daha şahit olduk ki, Cumhurbaşkanımız ve partimiz bu ülke için en büyük umut. Vatandaşlarımız, bu beklentilerinin yalnızca bizimle karşılık bulacağının ve sorunlarının sadece bizimle çözüleceğinin farkında. Bu da bizim için büyük övünç kaynağı.

Bizler bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da bu umudu korumaya, Türkiye Yüzyılı vizyonu ile en güzel yarınlara hep birlikte koşmaya devam edeceğiz” dedi.

KAVUŞ; “KONYA MODELİ BELEDİYECİLİK TÜRKİYE’YE ÖRNEK”

Kavuş ise yaptığı açıklamada; “Konya Büyükşehir Belediyemiz başta olmak üzere tüm ilçe belediyelerimiz şehir ve şehrin geleceği adına birbirinden değerli çok güzel hizmetlere imza atıyorlar. AK Parti’nin Konya Belediyeciliği modeli Türkiye için güzel bir örnek ve büyük bir şans. Konya ve Meram için çalışmalarımız aralıksız ve hız kesmeden devam ederken bugün de daha önce olduğu gibi yine vatandaşlarımızla iç içeyiz.

Bu buluşmalar sayesinde onların sıkıntılarına, sorunlarına anlık çözümler üretebilme şansı yakalıyoruz. Vatandaşlarımız da bizler de sonuçları itibariyle büyük yarar sağlayan bu ziyaretleri önemsiyoruz” dedi.

Usta ile Kavuş, esnaf ziyareti yaptı
Usta ile Kavuş, esnaf ziyareti yaptı