Tümosan Konyaspor, Medicana Sağlık Grubu ile olan sponsorluk anlaşmasını uzattı

Tümosan Konyaspor'un uzun yıllardır iş birliğine devam ettiği Medicana Sağlık Grubu, yeniden yeşil beyazlıların sağlık sponsoru oldu.

Tümosan Konyaspor, Medicana Sağlık Grubu ile olan sponsorluk anlaşmasını uzattı

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu Basın Toplantı Salonu’ndaki törene, Konyaspor Genel Sekreteri Muammer Akın’ın yanı sıra Türkiye’nin sağlık sektöründeki öncülerinden Konya Medicana Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Argındoğan ile her iki tarafın idari yöneticileri katıldı. 

Sözlerine Medicana ailesine teşekkür ederek başlayan  Konyaspor Genel Sekreteri Muammer Akın, şunları kaydetti:
“Sağlık sektöründe önde gelen kurumlardan olan Medicana, bildiğiniz gibi şu an itibariyle birçok spor kulübünün sağlık sponsorluğunu üstleniyor. Türk futbolunun içinde bulunduğu bu ortamda kulübümüze ve diğer kulüplere verilen her destek çok değerlidir. Medicana da bu noktada bizleri yalnız bırakmayan kurumlarımızın başında geliyor. Yıllardır süregelen Konyaspor-Medicana birlikteliği umuyorum ki daha nice seneler devam edecek."

Muammer Akın, sponsorluk ve reklam gelirlerinin önemine değinerek, “Şehrimizde yer alan kurum ve kuruluşlar ile oluşturduğumuz sinerjinin Konyaspor'umuzu olumlu yönde etkilediğine bizzat şahit oluyoruz. Elbette biz bu tarz iş birliklerini her daim uzun soluklu olmasını temenni ediyoruz. Bugün burada Süper Lig 2023-2024 sezonunu kapsayan bir anlaşma imzaladık fakat gelecek sezon bu anlaşmanın devam edeceğine dair şimdiden sözünü almış olduk. Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Bozkurt başta olmak üzere emeği geçen tüm herkese tekrardan teşekkürü bir borç biliriz. İnanıyorum ki bu birlikteliğimiz, güzel başarılar yaşamamıza vesile olacaktır.” diye konuştu.Tümosan Konyaspor, Medicana Sağlık Grubu ile olan sponsorluk anlaşmasını uzattı

Konya MEDICANA Hastanesi Başhekimi Dr. Mustafa Argındoğan ise şöyle konuştu:
30 yılı aşan deneyimi ile Türkiye’nin önde gelen sağlık kurumlarından Medicana Sağlık Grubu’nun Konya Hastanesi olarak, 2013-2014 sezonundan bu yana Konyaspor ile devam eden sağlık sponsorluğu iş birliği içerisindeyiz. Bu yılda her yıl olduğu gibi bugün burada sporu ve sporcuyu desteklemek için üzerimize düşen görevi yapacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.  
Sporun sağlık için önemini bilen bir grup olarak, spor faaliyetlerinin ve sporcuların desteklenmesi aşamasında Tüm branşlarda Medicana Konya Hastanesi modern teknolojisi ve deneyimli uzman kadrosu ile TÜMOSAN Konyaspor Kulübü’nün hep yanında olacaktır.
Medicana Sağlık Grubu olarak spor farkındalığı yaratılması noktasında üzerimize düşen görevleri yapmaya hazır olduğumuzu tekrarlamak isterim. İlerleyen zamanlarda da, daha güzel projeler üreterek kulübümüzle birlikte yol almak istiyoruz.Tümosan Konyaspor, Medicana Sağlık Grubu ile olan sponsorluk anlaşmasını uzattı