Torku Şekerspor sporcusu Dünya Şampiyonası'nda

Bedensel Engelli Badminton sporcusu Emine Seçkin,  Bedensel Engelliler Spor Federasyonu faaliyet programında bulunan ve 01 - 06 Kasım tarihlerinde Japonya'nın Tokyo şehrinde yapılacak olan Para Badminton Dünya Şampiyonasına davet edildi.

Torku Şekerspor sporcusu Dünya Şampiyonası'nda
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Kariyerinde olimpiyat 4’üncülüğü, Avrupa Şampiyonlukları ve Dünya dereceleri yanında çok sayıda uluslararası derecesi bulunan Torku Şekerspor 'un başarılı sporcusu Emine Seçkin, antrenmanlarını Torku Şekerspor Kulüp Başkanı Ahmet Bozdam nezaretinde sürdürüyor.

20-26 Ekim tarihlerinde Konya’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası Hazırlık Kampını 8 sporcu ile gerçekleştirecek olan Emine Seçkin'in Dünya Şampiyonasında madalya kazanmasını hedefleyen PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Torku Şekerspor Onursal Başkanı Ramazan Erkoyuncu,  "Sporcularımızın başarılı olabilmeleri için her türlü imkânı sağlamaya gayret ediyoruz. Emine Seçkin Kardeşimiz kariyerinde zaten çok başarılı. Tokyo’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasında da hem ülkemize hem de bize madalya kazandıracağına inanıyorum Sporcumuza ve milli takımımıza başarılar dilerken güzel sonuçlarını bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

Milli Sporcu Emine Seçkin de uzun zamandır bu şampiyonaya hazırlandıklarını belirterek bu şampiyonadan madalya ile dönmek için çok çalışacağını ve milli takım arkadaşları ile başarılı olacaklarını söyledi.