Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil Seydişehir'de okurlarıyla buluştu

Seydişehir 4. Kitap Günleri kapsamında Seydişehir'e gelen Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil 'II. Abdülhamid Han'dan Günümüze Filistin ve Kudüs Meselesi' konulu bir konferans verdi. 

Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil Seydişehir'de okurlarıyla buluştu

Millet Bahçesinde 7 gün devam edecek Kitap günleri kapsamında yazarların katıldığı konferanslarda yazarlar Seydişehirlilerle buluşmaya devam ediyor. 

Yazar Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil, gerçekleştirmiş olduğu konferansın akabinde okurlarıyla imza günü etkinliğinde buluştu. 

Kitap Günlerinin yoğun katılımla devam ettiğini kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “ilçemizde ilkokul ve ortaokullarında eğitim gören öğrencilerimizi bu yıl 4.'sünü düzenlediğimiz kitap günlerinde misafir etmeye devam ediyoruz. Çocuklarımız ve gençlerimiz kitap günlerimizde kitaplara dokunuyor, bu ortamı teneffüs ediyor. Bizler tüm çocuklarımızın kitap sahibi olması için misafir ettiğimiz öğrencilerimize kitap hediye çeki veriyoruz. Bunun yanında birbirinden değerli yazarlarımız konferansları ve imza etkinliğiyle hemşehrilerimizle buluşuyor. 7 gün boyunca devam edecek kitap günlerimize tüm Seydişehirli hemşehrilerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Ahmet Şimşirgil’in Millet Bahçesi’nde gerçekleştirdiği konferansa Belediye Başkanı Mehmet Tutal ve vatandaşlar katıldı. 

Program sonunda Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil’e günün anısına bir tablo hediye etti. Şimşirgil konferans sonrasında kitap imzaladı.