Pankobirlik Başkanı Ramazan Erkoyuncu, Ramazan Bayramı'nı kutladı

PANKOBİRLİK Genel Başkanı Ramazan Erkoyuncu, Ramazan bayramı mesajında 'Bayrama kavuşmanın sevinci ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olmasına vesile olan müstesna günlerdir.' dedi.

Pankobirlik Başkanı Ramazan Erkoyuncu, Ramazan Bayramı'nı kutladı

Zor günlerde el birliğiyle kenetlendiklerini hatırlatan PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Erkoyuncu;

"Geçtiğimiz Şubat ayında yaşadığımız ve ülkemizi derinden sarsan deprem felaketi sonrasında kenetlendiğimiz gibi, Allah, Ramazan bayramı vesilesiyle birliğimizi, dirliğimizi, huzurumuzu bozmasın.

Bir kez daha gördük ki; milletimiz en zor süreçlerde bile umuduyla, inancıyla, iradesiyle ve mücadelesiyle güçlü kalmasını bilmektedir, inanıyorum ki bundan sonrada öyle olacaktır.

Herkes üzerine düşeni  yapmaya devam edecek. Biz, üreteceğiz, hem ülkemiz için hem de insanlık için üreteceğiz. Bu ülke için güçlü olacağız, güçlü kalacağız. Bu vesileyle; Ramazan ayının huzur, rahmet ve bereket ikliminin gelecek Ramazan ayına dek sürmesi dileklerimle, gece gündüz demeden bu vatan için değer üreten başta çiftçilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere Milletimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum" dedi.