Konya'da oyuncakların içinden uyuşturucu çıktı!

Konya'da Narkotik ekiplerinin kargo firmasında yaptığı aramada, bir paketin içerisinde oyuncakların içine gizlenmiş 450 gram Metamfetamin Maddesi ele geçirildi. Olayla ilgili bir kişi gözaltına alındı.

Konya'da oyuncakların içinden uyuşturucu çıktı!

Konya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Konya’dan kargo şeklinde uyuşturucu gönderileceği şüphesi üzerine Selçuklu İlçesindeki bir kargo şirketinde arama yaptı. 

OYUNCAKLARIN İÇİNE ZULALANMIŞ UYUŞTURUCULAR POLİSİN DİKKATİNDEN KAÇMADI

Ekipler, kargo paketleri arasında tespit ettiği bir oyuncak paketini açtı. Paket içerisinde yapılan incelemede oyuncakların arasında bulunan bir su tabancasının su haznesine ve dijital Tv kutusunun içine gizlenmiş vaziyette 450 gram Metamfetamin Maddesi ele geçirildi. Kargo şirketine, oyuncak paketini verdiği tespit edilen A.A. Yakalanarak gözaltına alındı.

Narkotik ekiplerince gözaltına alınan şahsın evinde yapılan aramalarda da bir miktar Metamfetamin Maddesi, Uyuşturucu Hap ve Esrar Maddesi ele geçirildi.

ZEHİR TACİRİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Gözaltına alınan A.A. Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma, Nakletme ve Kullanma suçlarından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.