Başkan Altay: 'Çalışma azmimizi çocuklarımızdan alıyoruz'

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerde düzenlenen 'Çocuk Günleri'ne katılarak Seydişehirli çocuklarla buluştu.

Başkan Altay: 'Çalışma azmimizi çocuklarımızdan alıyoruz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ilçelerde başlattığı “Çocuk Günleri” son olarak Seydişehirli çocuklar için düzenlendi.

"şevkimizi ve azmimizi artırıyor"

Başkan Altay, “Bu programın aslı çocuklarımız. Çocuklarımıza ve sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler çalışma azmimizi çocuklarımızdan alıyoruz. Konya Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman çocuklarımızın yanındayız. Eğitim hayatlarını en iyi şekilde sürdürmeleri için bu etkinlikler aralıklarla devam edecek. Biz hangi programı yapsak siz çok yoğun bir katılım gösteriyorsunuz. Dolayısıyla bu da bizim şevkimizi ve azmimizi artırıyor. İnşallah gönlünüzce keyifli bir gün geçirmenizi diliyorum. Emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal da Büyükşehir Belediyesinin çocuklar için düzenlediği etkinlik dolayısıyla Başkan Altay’a teşekkür etti.

Çocukların unutamayacakları bir gündü

Büyük bir coşkuya sahne olan “Çocuk Günleri”ne katılan çocuklar; Niloya Müzikali, kukla tiyatrosu, jonglör ve balon katlama gösterileriyle gönüllerince eğlenerek unutamayacakları bir gün yaşadı.

Çeşitli yarışmalara katılarak sürpriz hediyeler de kazanan çocuklar dağıtılan dondurmaların keyfini çıkardı.