Konya Emniyetine 31 yeni araç takviyesi

Konya’nın merkez Meram İlçe Belediyesi ve Emniyet Genel Müdürlüğü iş birliğiyle emniyet teşkilatının kullanımına sunulmak üzere 31 araç hizmete girdi.

Konya Emniyetine 31 yeni araç takviyesi
banner73

Konya İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin kullanımına sunulmak üzere 31 araç hizmete alındı. Meram Belediyesi ve Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından tedarik edilen araçlar için teslim töreni düzenlendi.

“Son 1 yılda araçların yüzde 10’u yenilendi”

Amacımız görev ve sorumluluğumuz çerçevesinde Konya halkının güvenliğini sağlamak. Suç ve suçlularla mücadele için canla başla çalışmaktayız. Hizmete alınan 31 yeni araçla görev alanlarımızda vatandaşlarımıza daha iyi hizmet vermek amacıyla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şehrimizde düzenlenen İslami Dayanışma Oyunları’nda da yeni araçlarımızla sahada olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

“Hemşehrilerimize hizmet yolunda hiçbir kurumumuzu belediyemizden ayrı tutmadık”

Hangi kurumda görev alıyorsak olalım hepimizin yaptığı iş tektir. Meram için söyleyecek olursam Meramlıya hizmet ediyoruz. Tüm kurumlarımızın görevi 2 buçuk milyon Konyalı hemşehrimizin hizmetinde bulunmak. İhtiyaçlar listesinde barınma ihtiyacından sonra gelen en önemli ihtiyaç güvenlik. Huzur şehri Konya’mızda hepimizin güvenliği için çalışan tüm emniyet mensuplarımıza bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyorum. Güvenliğin olmadığı bir yerde yaptığımız belediye hizmetlerinin bir anlamı olmayacaktır.

Güvenliğimiz uğruna canla başla koşturan tüm emniyet teşkilatımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu uğurda can veren şehitlerimizi de rahmetle anıyoruz, gazilerimize şifa diliyoruz. Büyükşehir ve merkez ilçe belediyelerimiz konu güvenlik, eğitim ve sağlık olduğunda her zaman destek veriyorlar. Meram Belediyesi’ne 20 araç tahsisi için tüm polis teşkilatı adına teşekkür ederim. Mustafa Kavuş kardeşimiz bu konularda çok hassas ve konu kamu hizmeti olduğunda her daim destek içerisinde. Kendilerine teşekkür ediyorum. Yeni araçlarımız hayırlı olsun” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Emniyet Teşkilatı’nın kullanımına sunulan 31 araç yapılan dua ile hizmete başladı.

İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23