Kadınlara şiddet uygulayarak fuhşa zorlayan kadın şahıs polis ekiplerince yakalandı

Konya'da farklı kişilerin kimlikleriyle günlük daire kiralayarak kadınları zorla alıkoyup döverek fuhuş yapmaya zorlayan kadın şahıs, Ahlak Büro ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Kadınlara şiddet uygulayarak fuhşa zorlayan kadın şahıs polis ekiplerince yakalandı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 7 ayrı daireyi farklı kişilerin kimliklerini kullanarak kiralayan ve bu dairelerde kadınlara şiddet uygulayarak zorla alıkoyup fuhuş yaptıran bir şahsın olduğu ihbarı üzerine harekete geçti.

Polis ekiplerinin yaptığı çalışmalar neticesinde şahsın, Cinsel İstismar, Fuhşa Teşvik, Aracılık, Yer Temini, Fuhşa Zorlama ve daha birçok suçtan toplamda 36 adet suç kaydı olan ve 2 ayrı mühür bozma suçundan aranması olan Fatma A., (27) olduğu tespit edildi.

Ahlak Büro Amirliği ekiplerince ikamet adresi tespit edilen Fatma A., yakalanarak gözaltına alındı. Fuhşa Teşvik, Aracılık, Yer Temini Veya Zorlama, Başkasına Ait Kimlik Veya Kimlik Bilgilerinin Kullanılması, Resmi Belgenin Düzenlenmesinde Yalan Beyan suçlarından gözaltına alınan Fatma A., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.