Konya Tapu Müdürlüğünde neler oluyor

Konya tapu müdürlüğü Emlakçılara neden ikinci sınıf insan muamelesi yapıyor?

Konya Tapu Müdürlüğünde neler oluyor
banner73

Konya Tapu Kadastro Müdürlüğünde neler oluyor?
Geçtiğimiz günlerde Tapu Müdürlüğünde görevli bir memurla  emlak çalışanı tarafından  ağız münakaşası yaşanmış ve bunun üzerine Tapu dairesinde Meram ve Selçuklu  Tapu müdürlüğü tarafından tüm emlak çalışanlarına yönelik bir karar alarak emlakçılarla müşterilerini aynı anda üstkatlara bırakmamak için güvenlik personelinden destek alınmıştır.

Devlet kurumlarında görevli memur arkadaşların kendi insiyatiflerine kalan bu kurumlar vatandaşın haklarını ihlal ederek çalışan emlak danışmanlarına karşı ayrım yapmak için elinden gelenleri yapıyorlar.

İhbar hattımıza gelen telefonlar aracılıgıyla edindiğimiz bilgilere göre, emlak çalışanlarının müşterileriyle beraber Akit Odasına kadar olan kısıma müşterilerinin  tek çıkmasını isteyerek emlak danışmanlarını giriş kattaki koridorlarda bekletiyorlar.

Gerekçe olarak da geçtigimiz günlerde iki kişi taafından yapılan ağız münakaşasını göstererek bu şekide ayrımcılık yapmak istiyorlar.

Devlet kurumlarına mesleği ne olursa olsun tüm vatandaşların girebilme hakkının olduğunu belirten emlakçılar bu şekilde yapılan muameleden hiç hoşlanmadıklarını ve devlet yetkililerinden gerekli ilgiyi beklediklerini belirtiyorlar.

 

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2022, 14:11

eren

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23