Selçukya'li şair ve yazarlar kitap fuarında

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Selçuklu Kongre Merkezinde düzenlenen Konya Kitap Fuarında Selçukya Kültür Sanat Derneği üyesi yazar ve şairler de 60 Kalem 60 İmza sloganı ile 219 nolu stant da kitapseverlerle buluşuyor.

Selçukya'li şair ve yazarlar kitap fuarında

Selçukya Kültür Sanat Derneği Başkanı Av. Fatma Şeref fuarın ilk gününde yapmış olduğu açıklamada ;Derneğimizin mensubu 60 Yazar ve Şairle kitapseverlerle buluşacağız.

Aynı zamanda 10 gün boyunca Karatay Belediyesi tarafından yayımlanan Selçukya Şairleri Güldestesi kitabımızı da imzalı olarak kitapseverlere hediye edeceğiz.

Kültür ve edebiyata vermiş oldukları bu güzel katkıdan dolayı Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca nezdinde tüm emeği geçenlere sonsuz şükranlarımı sunarım dedi.

Selçukya Şair ve Yazarlarından Elife Mısral,Hasan Ukdem, Tayyar Yıldırım,Sevil Köse ve Prof.Dr.Mevlüt Mülayim'in kitapseverlerle buluştuğu ilk günde halkın teveccühünün yoğun olduğunu belirten Başkan Polat; Böylesine güzel bir etkinlikle kitapseverleri ve yazarları buluşturan Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve tüm Büyükşehir ekibine şahsım ve derneğim adına teşekkür ediyorum dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23