banner46

Pekyatırmacı: “Pkk Bitmeye Mahkum Bir Terör Örgütüdür”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “PKK BİTMEYE MAHKUM BİR TERÖR ÖRGÜTÜDÜR” Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı PKK terör örgütünün haince infaz ettiği Gara şehitleri için bir başsağlığı mesajı yayınladı.

Pekyatırmacı: “Pkk Bitmeye Mahkum Bir Terör Örgütüdür”
banner56

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Gara’da şehit olan 13 Türk vatandaşının acısını tüm ülke olarak paylaştıklarını ifade etti.  Başkan Pekyatırmacı, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Kahraman ordumuz PKK ile olan mücadelesini her anlamda sürdürmeye devam ediyor.  Bu kapsamda Pençe Kartal 2 harekatıyla PKK terör örgütüne ağır bir darbe vuran Mehmetçik ülkemiz üzerinde dönen  hain emellere asla geçit vermeyecektir. Pençe Kartal 2 Harekatı esnasında köşeye sıkışan  PKK terör örgütü 13 vatandaşımızı alçakça katletmiştir. Bu saldırıda da terör örgütü hain ve korkak yüzünü bir kez daha göstermiş oldu. Sivil ve silahsız vatandaşlarımızı şehit eden bu hain yapı masum bebeklere de kast etmişti ama şu unutulmamalı ki  geçmişte olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz kararlılığından, terörle mücadelesinden asla taviz vermeyecektir.   Ülkemizin bekasına kastı olan ve terör örgütlerini maşa olarak kullanan tüm güçler Türkiye’nin önlenemez gelişmesine ve PKK terör örgütünün bitişine de şahit olacak. Bu kutlu mücadelede Allah kahraman ordumuzun ve şanlı milletimizin yardımcısı olsun.   

Irak'ın kuzeyinde hain terör örgütü tarafından kalleşçe şehit edilen ve acılarını derinden hissettiğimiz  vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, şehitlerimizin ailelerine ve yakınlarına sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.”  

Vatan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23