Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Ramazan Erkoyuncu'dan AK Parti'ye ziyaret

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Ramazan Erkoyuncu, devir teslim töreninden sonra AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı'yı ziyaret etti.

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Ramazan Erkoyuncu'dan AK Parti'ye ziyaret

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifinin 69. Genel Kurulu, demokratik bir ortamda, bir şölen havasında yapıldı.

Çiftçilerin teveccühü ile yönetim kurulu başkanlığına seçilen ve yapılan devir teslim töreni ile görevine başlayan Başkan Ramazan Erkoyuncu, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı'yı ziyaret etti.

Ziyarete Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Akış ve AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Ziyarette, seçim süreci önümüzdeki dönem geniş bir şekilde masaya geldi.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, İl Başkanı Hasan Angı, Başkan Ramazan Erkoyuncu'yu ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.

AK Parti'nin bu süreçte demokratik bir ortamın bozulmaması için bütün adaylara aynı mesafede yaklaştığını belirterek, genel kurulu bir demokrasi şölenine çeviren çiftçileri kutladı.

Görüşmede Başkan Ramazan Erkoyuncu da, sürece katkı veren herkese teşekkür etti ve Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi demenin Konya Şeker, Anadolu Birlik Holding, Torku demek olduğunu, dolayısıyla ülkemizin tarım üretiminin de güvenli gıda için çok önemli bir kurumun başına geldiğini, süreci istişarelerle götüreceklerini söyledi.

Başkan Ramazan Erkoyuncu ayrıca tarafsız bir çizgi takip ederek siyasi partilerin sürece büyük bir katkı yaptıklarını belirterek, bütün partilere tutumları için teşekkür etti.

İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER