Çakar ve Yiğit’ten Bem Bir Sen’e nezaket ziyareti

Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çakar ve Mali Hizmetler Müdürü Necmettin Yiğit, Bem Bir-Sen Konya Şube Başkanı Mehmet Büyükaslan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Çakar ve Yiğit’ten Bem Bir Sen’e nezaket ziyareti

Memur-Sen Konfederasyonu çatısı altında sendikal faaliyetini devam ettiren ve Konya’da kendi iş kollarında yetkili sendika olan Bem Bir Sen Konya Şubesini Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çakar ve Mali Hizmetler müdürü Necmettin Yiğit ziyaret gerçekleştirdi.

Bem Bir Sen Konya Şube Başkanı Mehmet Büyükaslan, ziyarette sendikalarının çalışmaları ve yaptıkları etkinlik hakkında misafirlerine bilgi aktarırken, Bem Bir Sen Konya Şubesinin 3 bine yakın üyesinin olduğunu ve Konya da kendi iş kollarında yetkili ve etkili sendika olduklarını söyledi.

Başkan Mehmet Büyükaslan, Selçuklu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çakar ve Mali Hizmetler müdürü Necmettin Yiğit’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bem Bir Sen Konya Şube Başkanı Mehmet Büyükaslan, ziyaret sonunda çam sakızı çoban armağanı olarak misafirlerine günün anısına birer hediye takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23