Başkan Kavuş’a Unutamayacağı Doğum Günü Sürprizi

Salgın sürecinin başlarında, Meram Vefa Sosyal Destek Ekipleri’nin evine giderek doğum gününü tebrik ettikleri 72 yaşındaki Mustafa Güre, aradan geçen bir buçuk yılın ardından Başkan Kavuş’a doğum günü sürpriz yaptı.

Başkan Kavuş’a Unutamayacağı Doğum Günü Sürprizi

Meram Vefa Sosyal Destek Hattı’na gelen bir çağrıda ise ilçe sınırları içerisinde ikamet eden ve 72 yaşına girecek olan babalarının doğum gününü kutlamak isteyen damadı Murat Koçak ile kızı, ekiplerden yardım talep etmişti.

BAŞKAN KAVUŞ’TAN TELEKONFERANSLA TEBRİK

Ankara’da yaşayan çiftin, salgın sürecinden dolayı babaları Mustafa Güre’nin yanında olamadıklarını belirterek kendilerinden sürpriz yapmalarını istemeleri üzere Meram Vefa Sosyal Destek Ekipleri, Mustafa amcayı evinde ziyaret etmiş, götürdükleri pastayla doğum gününü kutlamıştı. 7 Nisan 2020 tarihinde gerçekleştirilen ziyarette Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Mustafa Güre ile telekonferans sistemiyle görüşerek yeni yaşını tebrik etmişti.

MUSTAFA AMCADAN İADE-İ SÜRPRİZ

Aradan geçen yaklaşık bir buçuk yılın ardından Mustafa Güre, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’un doğum gününü ekip arkadaşlarından öğrenerek iade-i ziyarette bulundu. Pastasıyla birlikte belediye binasına gelen Güre, Başkan Kavuş’a unutamayacağı bir sürpriz yaptı. O anlar renkli görüntülere sahne oldu.

“ALLAH SANA UZUN ÖMÜR VERSİN AMCAM”

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Mustafa Amcanın kendisine yaptığı doğum günü sürprizinin görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşırken, “Salgının ilk sürecinde arkadaşlarımız Mustafa Amcamızı evinde ziyaret etmiş, doğum gününü kutlamıştı. O gün görüntülü olarak görüştüğümüz

amcamız, nezaket göstererek bu sefer de bizim yeni yaşımızı tebriğe gelmiş. Allah sana uzun ömürler versin Mustafa Amcam…” cümlelerine yer verdi.

Rahime

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23