Ünal: “Konya’daki yangını söndüreceğiz”

Rasyonel Haber’i ziyaret eden CHP İl Başkanı Mehmet Ali Ünal, “Bir itfaiye nasıl yangın söndürüyorsa bizde Konya’daki herkesin yangınını söndüreceğiz.” dedi.

Ünal: “Konya’daki yangını söndüreceğiz”

Rasyonel Haber’i ziyaret eden CHP İl Başkanı Mehmet Ali Ünal, “Bundan sonraki süreçte CHP’yi birlikte yaşayacağınız parti haline getireceğiz. Yeni yaşamda yeni güzelliklerle buluşacağız” dedi.  

CHP İl Başkanı Mehmet Ali Ünal, CHP İl Genel Sekreteri Orhan Kaya,  Basından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayşe Yılmaz, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nazife Demirhan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Seval ve Tahir Yıldız gazetemiz kurucusu Sadrettin Soranları ziyaret etti. “Ben gönlümü size verdim sizden de gönlünüzü istiyorum” diyerek sözlerine başlayan Ünal, “Bir itfaiye nasıl ki yangın söndürüyorsa bizde Konya’daki herkesin yangınını söndüreceğiz. İyi olanında iyiliklerinin devamı için çalışacağız. Bundan sonraki kadrolarımızı buna göre düzenleyeceğiz. Kurultayımız var. Kurultayımızdan sonra yoğun bir şeklide Konya’nın üzerine eğileceğiz. Konyalıların evinin ve dükkânlarının kapısını çalacağız. Yeri gelip tarlalarının da kapısını çalacağız. Allah çalışana her şeyi verir. Bizde bu yüzden çalışacağız çalışacağız... Konya gönüllüleri ve Türkiye gönüllüleri olarak Konya’yı da Türkiye’yi de yaşanabilir ülke haline getirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.  

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rasyonel Haber Gazetesi Kurucusu Sadrettin Soranlar da, CHP İl Başkanı Mehmet Ali Ünal’a ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar diledi.

(Haber Merkezi)  

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 04:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23