SELÇUKLU: Pakistan Büyükelçisi’nden Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’ne Tam Not

Tropikal Kelebek Bahçesi uluslararası alanda da örnek teşkil ediyor

SELÇUKLU: Pakistan Büyükelçisi’nden Konya Tropikal Kelebek Bahçesi’ne Tam Not
banner56

Konya’da bir dizi ziyaret gerçekleştiren Pakistan Ankara Büyükelçisi Muhammed Syrus Sajjad Qazi Tropikal Kelebek Bahçesi’ni ziyaret ederek teknik bilgiler aldı.

Selçuklu Belediyesi tarafından şehre kazandırılarak Konya’da şehrin cazibe merkezlerinden olan ve ziyaretçilerin uğrak yeri haline gelen Konya Tropikal Kelebek Bahçesi uluslararası arenada da örnek olmaya devam ediyor. Son olarak Pakistan Ankara Büyükelçisi Muhammed Syrus Sajjad Qazi tarafından ziyaret edilen Konya Tropikal Bahçesi yine tam not aldı.

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’nın eşlik ettiği ziyarette büyükelçi bahçe hakkında teknik bilgiler alarak Pakistan’da da Tropikal Kelebek Bahçe örneğinin uygulanabileceğini ifade etti.

Büyükelçi Muhammed Syrus Sajjad Qazi Tropikal Kelebek Bahçesi ziyareti sonrasında Başkan Pekyatırmacı’ya misafirperverliği sebebiyle teşekkür etti.

Kelebek Bahçesi ziyaretinin ardından Selçuklu Belediyesi'nde Başkan Ahmet Pekyatırmacı tarafından misafir edilen Büyükelçi Sajjad Qazi'ye Başkan Pekyatırmacı tarafından kelebek tablosu takdim edildi.

Ziyaretleri sebebiyle Büyükelçiye teşekkür eden Başkan Pekyatırmacı, “İki ülke arasında tarihten bu yana gelen kadim bir dostluk var. Biz de sayın Büyükelçi Muhammed Syrus Sajjad Qazi’yi Konya Tropikal Kelebek Bahçesi ve belediyemizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduk. ” dedi.

Büyükelçi Muhammed Syrus Sajjad Qazi ziyareti anısına Başkan Pekyatırmacı'ya Pakistan ve Türkiye arasındaki son 70 yıllık diplomatik ilişkiyi anlatan bir eser hediye etti.

Rahime

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23