KONTİMDER’den Vekillere ziyaret

(KONTİMDER) Yönetim Kurulu üyeleri, Konya Milletvekillerini makamında ziyaret etti.

KONTİMDER’den Vekillere ziyaret

Konya Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Derneği (KONTİMDER) Yönetim Kurulu üyeleri, Konya Milletvekillerini makamında ziyaret etti.

 

KONTİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Osman Başaran, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Yasin Bilen, Genel Sekreter Hüseyin Uslu, Yönetim Kurulu Üyeleri Alper İnan, Altan Aktaş, Tarkan Ecerkale, Hasan Faruk Şahin, Necip Işık ve Dernek Yöneticisi Mustafa Akkaş’tan oluşan heyet, milletvekillerine hayırlı olsun temennisinde bulundu ve başarılar diledi. KONTİMDER heyeti, AK Parti Konya Milletvekilleri, Ömer Ünal, Abdullah Ağralı, Muhammet Uğur Kaleli, Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu, Ahmet Sorgun, Halil Etyemez ile görüştü. Ziyaretlerde Başbakan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere milletvekillerimizin Konya için büyük kazınım olduğunu belirten KONTİMDER Başkanı Osman Başaran, derneğin oluşumu ve hedefleri konusunda bilgi verdi.  Başaran, “Tesisat ve İnşaat Malzemecileri Federasyonu (TİMFED) çatışı altında üç ay önce faaliyete geçtik. İnşaat sektörünün tedarikçisi konumunda olan tesisat ve inşaat malzemecilerinin ortak sorunlarını çözmek, işbirliği ve güçbirliği oluşturarak, yerli üretim, malzeme standardı, haksız rekabetin önüne geçilmesi hedefleri yanında eğitim, çalıştay ve sosyal sorumluluk projeleri hedefleri ile de dinamik ve sonuç odaklı bir yapılanma oluşturduk. Şu an 130 olan üye sayısı hedefimiz 300.” diye konuştu.  

Derneğin kuruluşunun Konya için isabetli olduğunu ve hayırlı olmasını dileyen milletvekilleri her türlü destek için hazır olduklarını belirterek, başarı dilediler.  

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23