BAŞKAN HASAN KILCA’DAN ESNAF ZİYARETİ

KILCA: KARATAY’IMIZI EL ELE GÖNÜL GÖNÜLLE DAHA GÜZEL YERLERE TAŞIYORUZ

BAŞKAN HASAN KILCA’DAN ESNAF ZİYARETİ
banner56


Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçe esnafını ziyaret ederek hayırlı işler temennisinde bulundu. Karatay’ın geleceği için tüm güçleriyle gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirten ve belediye olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında vatandaşı bilgilendiren Başkan Hasan Kılca, “Karatay’ımızı hep birlikte el ele gönül gönülle daha güzel yerlere taşıyoruz” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç’in de eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Hasan Kılca, pandemi dolayısıyla esnafa maske, sosyal mesafe, hijyen kurallarına uyulması konusunda hassasiyet gösterilmesi çağrısında bulundu.

Bölge esnafının taleplerini dinleyen ve varsa mahallelerin eksikliklerini yerinde tespit eden Hasan Kılca, her zaman vatandaşla iç içe olduklarının altını çizdi.

Kılca, Karatay Belediyesi’nin söz konusu mahallelerde tamamladığı veya yeni başlayacağı hizmetler hakkında da bölge sakinlerini bilgilendirerek yeni talepler için de istişarelerde bulundu.

KARATAY’I GÖNÜL GÖNÜLE DAHA GÜZEL GÜZEL YERLERE TAŞIYACAĞIZ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Esnaflarımızla sık sık bir araya gelerek onlarla bir çok konuyu istişare ediyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ziyaretlerimizde ayrıca Karatay’ımız için yaptığımız çalışmalar ve önümüzdeki dönemlerde hayata geçireceğimiz projelerimizi de anlatma fırsatı buluyoruz. Çünkü hemşehrilerimizle bütünleşerek yapılacak hizmetlerin daha verimli ve daha isabetli olacağını biliyoruz. Esnafımızla işleri hakkında konuşuyoruz. Onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Belediyemizi ilgilendiren konularda istişare ederek varsa yapılacak, onları çözüme kavuşturuyoruz. Salgın sürecindeyiz. Bu dönemde esnafımızın sıkıntılarının farkındayız. Bu vesileyle, vatandaşlarımızdan ricam; alışverişlerimizi yaparken kendi insanımızı, kendi marka ve yerli ürünlerimizi tercih etmeleridir. Bizler de buna hassasiyet gösteriyoruz ve esnafımızın, vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. İnşallah bu dönemler de bitecek. Karatay Belediyesi olarak, ilçemizi hep birlikte el ele gönül gönülle daha güzel yerlere taşıyoruz. Bizleri güler yüzüyle karşılayan esnafımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Rahime

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23