Mehtap Yılmaz:Hayatımın en acı günleri

Yıllarca pavyonda çalışan 'Popstar'ımız Mehtap Yılmaz, bir Youtube kanalına verdiği röportajda hayat hikâyesini anlatmış. Kendi hayat hikâyesinin yanı sıra pavyon hayatının gerçeklerini de anlatan Mehtap Yılmaz, zor geçen çocukluğunu, gençlik hayallerini, pavyonda sahneye çıkma hikâyesini, yıllarca yaşadığı zorlukları anlatmış. 'Popstar Mehtap' olarak tanıdığımız Mehtap Yılmaz’ın hayat hikâyesi neden önemli peki?

Mehtap Yılmaz:Hayatımın en acı günleri
banner56


Mehtap Yılmaz’ın vermiş olduğu röportaj aslında hem pavyon hayatının gerçeklerini anlatan, bazı noktalarda da hayat dersi olacak türden... Hayatının büyük bir kısmı zorluklarla ve sıkıntılarla geçen Mehtap Yılmaz hayata da sıkıntılarla doğmuş aslında. “Nasıl bir eve doğdunuz?” diye sorulduğunda “Evimde şiddet vardı” diyerek başlıyor anlatmaya.


Katarsis X-Tra'da Gökhan Çınar'ın konuğu yıllarca pavyonda çalışan Mehtap Yılmaz. Ailesinin geçimini sağlayan, kardeşini okutan ve kardeşi tıp fakültesinden mezun olduğu yıl pavyon sahnesini bırakan Mehtap, kendi hayat hikâyesinin yanı sıra pavyon hayatının gerçeklerini de anlatıyor. Bu bölümde Mehtap Yılmaz, zor geçen çocukluğunu, gençlik hayallerini, pavyonda sahneye çıkma hikâyesini, yıllarca yaşadığı zorlukları ve tehlikeleri bizlerle paylaşıyor. Popstar Mehtap olarak da tanıdığımız Mehtap Yılmaz’ın gerçek hayat öyküsü bu bölümde anlatılıyor. Yeni bölüm şimdi Bana Göre Tv’de yayında!
 

Vatan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23