İyi bir oyun ve sonuç almak için İstanbul'a gideceğiz

Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut, Galatasaray deplasmanına çok iyi mücadele edip, iyi futbol oynamak için gideceklerini söyleyerek, deplasmandaki İstanbul takımı maçlarının her zaman zor olduğunu söyledi.

İyi bir oyun ve sonuç almak için İstanbul'a gideceğiz

Konyaspor, Süper Lig'in 9. haftasında Galatasaray'a konuk olacağı maçın hazırlıklarına Teknik Direktör İlhan Palut yönetiminde devam ediyor.

Antrenman öncesi İlhan Palut ve Nejc Skubic basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Galatasaray maçının hazırlıklarına başladıklarını söyleyen İlhan Palut, “Bugün milli oyuncularımız aramıza katıldı ve hepsi dün gece saatlerinde burada oldu.

Bugün itibariyle takımla çalışmaları çok mümkün olmuyor. Bugün bir rejenerasyon çalışması yapacaklar. Yine çok iyi mücadele edip iyi futbol oynamaya gideceğiz İstanbul'a.

İnşallah güzel bir sonuçla dönmeyi umuyoruz. Tabii ki kolay maç değil. İstanbul takımları deplasmanda her zaman zor maçlardır. Biz de buna göre hazırlanacağız. İyi bir mücadele etmek, iyi bir oyun ve sonuç almak için İstanbul'a gideceğiz.”

Çıkan hiçbir habere şaşırmıyorum

Teknik Direktör Aykut Kocaman'ın Konyaspor'un başına getirileceği yönündeki çıkan haberlerle alakalı, “Gerçekten bunları kontrol etme şansımız yok. Benim de kulüp resmi açıklama yapana kadar haberim yoktu.

Artık sosyal medyanın bu kadar yoğun, hoyrat kullanıldığı ortamlarda çıkan hiçbir habere şaşırmıyorum; ne kendimle alakalı, ne başka bir takımla alakalı, ne başka bir teknik direktörle alakalı. Artık doğru, yalan birbirine karıştı. Etkileniyor musunuz? diye soracak olursanız, hayır etkilenmiyorum.”

Nejc Skubic: Bizim önceliğimiz her zaman kazanmak

Galatasaray'a karşı daima iyi oynadıklarını dile getiren Nejc Skubic, geçmişte olduğu gibi bu maçta da güzel bir sonuç almak istediklerini belirtti. Takımın performansını değerlendiren Sloven futbolcu Nejc Skubic, “Şu noktada pozitif kalmamız gerekiyor.

8 haftadır yenilmeyen Konyaspor var. Tabii ki de hedeflerimiz doğrultusunda kazanmak zorundayız. Bizim önceliğimiz her zaman kazanmak. Şunu da göz ardı etmemek gerekiyor ki Trabzon ve Alanya maçında takımımız oldukça iyi bir performans sergiledi.

Bu maçlarda maalesef kaleci faktörleri vardı. Bu iki maçta da kaleciler üstün bir performans sergilediğinden dolayı galibiyeti elimizden kaçırdık. Her zaman galibiyete oynayan bir Konyaspor var. Bunu Galatasaray maçında da göstermek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız.”

İHA

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 20:11

kadir kurtay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23