Sn. Angı Kurucu İl Başkanı Olduğu Ak Parti'nin İktidardaki Son İl Başkanı Olarak Hafızalarda Kalacaktır

Esnafımızın işletmelerimizin dükkanları kapalı iken iktidar partisinin ağzına kadar dolu salonlarda kongre yapması milletin aklıyla alay etmektir. Esnafın, vatandaşın bitme noktasına geldiğini görmeyecek kadar milletten kopmuş bir yapıyla karşı karşıyayız.

Sn. Angı Kurucu İl Başkanı Olduğu Ak Parti'nin İktidardaki Son İl Başkanı Olarak Hafızalarda Kalacaktır
banner56

Daha dün ülkemizde halen sağlıklı bir izahı yapılmamış adi bir saldırıda 13 vatan evladı daha toprağa konulmamışken ortaya çıkan tebessüm milletimizin dikkatinden kaçmamıştır. Parti içi meseleleri bizi ilgilendirmemekle birlikte il başkanlığına aday olmak isteyen ancak adaylığının engellediğini belirten bir kadın partilinin "parti artık zenginler partisi oldu" söylemi korona günlerinde esnaf ve millet kan ağlarken ortaya çıkan tablonun önemli bir izahı olmuştur.

Sn. Hasan Angı AK Parti'nin kurucu il başkanı olarak görev almıştır. Partisinin iktidar sürecine şahit olmuştur. Tarihin cilvesine bir bakınız ki Sn. Hasan Angı aynı zamanda AK Parti'nin iktidardaki son il başkanı olarak da hafızalarda kalacaktır. Siyasi partiler de canlı organizasyonlardır.

Doğarlar, büyürler ve belirli bir süreden sonra yaşlanır ve tarihin sayfasında, milletin hafızasında yerlerini alırlar. Bu çerçevede iktidar partisi şu aşamada üçüncü evrededir. Bu hassasiyetlerle AK Parti iktidarına çağrımız eğer COVİD 19 salgınında geldiğimiz nokta binlerce kişinin aynı anda kongre yapmasına müsait ise artık esnafımızın dükkanlarını açmasına izin verin. Yasakları kaldırın. Esnafımızın daha fazla yok olmasına izin vermeyin. Aksi halde şaşalı kongreler de sizi kurtaramayacaktır.

Vatan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23