MHP Konya Milletvekili Esin kara’dan Karatay’a hayırlı olsun ziyareti

Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili Esin Kara, MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin Küçükdoğru ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

MHP Konya Milletvekili Esin kara’dan Karatay’a hayırlı olsun ziyareti
banner56


Konya’da “Birlik ve Beraberlik Zamanı” projesi çerçevesinde MHP Konya Milletvekili Esin Kara Basın kuruluşları, Sivil toplum Örgütleri, Parti ve Oda ziyaretlerini sürdürüyor. MHP Konya Milletvekili Esin Kara ve ekibi, son olarak MHP Karatay İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin Küçükdoğru, MHP Konya milletvekili Esin Kara’yı hoşgörü ve misafirperverlik çerçevesinde kapıda karşıladı.

Ziyarette ülkü gündeminde yer alan konular ile Ülke ve Konya için birlik ve beraberlik içerisinde yapılması gereken konular değerlendirildi.

MHP Konya Milletvekili Esin Kara,yoğun ilgilerinden ve misafirperverliklerinden dolayı MHP Karatay İlçe Başkanımız Sebahattin Küçükdoğru, MHP Karatay İlçe Kadın Kolları Başkanımız Hülya Geçitlioğlu ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum “ dedi.

MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin Küçükdoğru, MHP Konya Milletvekiline günün anısına bir plaket takdim ederken, ziyaret çektirilen fotoğraflar ile son buldu.

HABER.FOTO M.KENCİK

Vatan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23