CHP’ye Taşpınar’dan ziyaret

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş’ı ziyaret eden PANKOBİRLİK Başkan Adayı Özkan Taşpınar, Konya’nın bir değeri olan PANKOBİRLİK’ e sahip çıkmak için başkanlığa aday olduğunu söyledi.

CHP’ye Taşpınar’dan ziyaret

Özkan Taşpınar’ın ziyaretinden memnun olduklarını belirten CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, “Konya’da yapılan güzel ve iyi işleri destekleriz. Tarım ve tarıma dayalı sanayi için Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve iştirakleri, üretim ve sağladığı istihdamla önemli bir kuruluştur.

Her hangi bir hesaba feda edilemez bir kurum olduğunun farkındayız. Konya’mızın bir değeri olan bu marka, Türkiye genelinde bilinen ve sevilen bir marka haline gelmiştir. Salgın sürecinde anlaşılmıştır ki; gıda artık stratejik bir üründür.

Şeker pancarı da bu anlamda stratejik tarımsal bir üründür. Konya Pancar Ekicileri Kooperatifinde yapılacak olan seçimlerde göreve gelecek olan başkan ve yönetim kurulu üyeleri bu yapıya sahip çıkarak yön vermelidir.

Barışçıl, şeffaf ve hesap verebilen bir yönetim sergilemelidir. Çiftçimizin ve Konya’mızın değerine ve markasına sahip çıkmalıdır. Şimdiden size ve diğer başkan adaylarına başarılar diliyoruz” dedi.

Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi başkan adayı Özkan Taşpınar mesuliyeti ağır bir görevi üstlendiğini ifade ederek, “ Bu göreve ortak aklın destek ve önerileriyle aday olduk.

Ortak aklın desteğinin arkamızda olması bizi cesaretlendirdi. Konya’mızın değeri olan bu yapıya sahip çıkmak ve Türkiye’nin değerli bir markası olan Torku’yu dünya markası haline getirmek amacındayız” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER