CHP Meclis restoranına alkol istedi

CHP Meclis restoranına alkol istedi

CHP Meclis restoranına alkol istedi

27 Ocak'ta yapılan TBMM Başkanlık Divanı toplantısında CHP'li Meclis İdari Amiri Tufan Köse, Meclis Başkanı İsmail Kahraman'a "Restoranda neden içki servisi yapılmıyor" sorusunu yöneltmiş ve olumsuz yanıt almıştı.  

CHP'NİN ALKOL ISRARI  

Bu olay sonrası açıklamada bulunan AK Parti Meclis İdari Amiri Salim Uslu, CHP’nin kamu kuruluşlarında alkol alınması konusunda bir ısrarı olduğunu belirtti. Salim Uslu, ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in alkollü bir şekilde araç kullanırken trafik polisi aracı ile çarpışması sonucu Çorumlu polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün şehit olduğu kazayı hatırlatarak, şunları söyledi:  

"BİR SARHOŞ POLİS OTOSUNA ÇARPTI"  

"İstanbul'da bir sarhoş polis otosuna çarptı ve Çorumlu hemşehrimiz İsmet Fatih Alagöz şehit oldu. Sarhoş, yüksek promil alkol almış birisi görev başındakilere çarpıyor. O diyebilir ki, ‘benim içki içme hakkım var' ama öbürlerinin de orada yaşam hakkını elinden alıyorsun. İki tane çocuğu ve genç eşi ortada kaldılar. Böyle bir aşamada bu teklifi yapan CHP'li arkadaşımız, üstelik de Çorum milletvekili arkadaşımız, bu teklifi yapmadan önce bu kaza haberini almış olsaydı teklifi yapmazdı ya da tekliften şimdi mahcup olduğunu düşünüyorum.

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 20:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23