Türkiyede Bir ilke imza Atıldı Belediye Postası Gazetesi Yayında

Türkiye'de Bir İlke İmza Atan Gazeteci Sadrettin Soranlar Ulusal Bazda Haftalık Yayın hayatına başlayan Belediye Postası Gazetesini Kurarak Yerel Yönetimin Adeta bire bir sesi oldu. Türkiye'de Bulunan tüm Belediyelerin Haberlerine yer veren Belediye Postası Gazetesi Yoğun ilgi Görüyor.

Türkiyede Bir ilke imza Atıldı Belediye Postası Gazetesi Yayında
banner56


www.belediyepostası.com haber portalından sonra Gazete Belediye Postası yayın hayatına başladı

Türkiye’deki tüm belediyelerin sesi olma hedefiyle, 10 Ekim 2020 tarihinde internet medyasına adım atan //www.belediyepostasi.com büyümeye devam ediyor. İnternet medyasından sonra, ulusal haftalık olarak yayınlanmaya başlayan gazetemiz  Belediye Postası’nın, ilk sayısı siz değerli okurlarıyla buluştu.

Gazete Belediye Postası ilk sayısını yayınlayarak okurlarıyla buluştu.  Genel Yayın Yönetmeni Sadrettin Soranlar, köşe yazısında Belediye Postası’nı anlattı. 
“Belediye Postası, yaşamımızın her alanında olan, yapması gereken hizmetleri ile, göz ardı edemeyeceğimiz belediyelerimizin, neler yaptığını - yapmadığını halkımıza, halkımızın da neler istediğini - istemediğini belediyelerimize anlatmak için kurulmuş bir gazetedir.”  diyen Soranlar, halk ve belediyeler arasında iletişim köprüsü vazifesi göreceklerini belirtti. 


İŞTE GAZETECİ SORANLARIN KALEMİNDEN BELEDİYELER

BELEDİYELERİN HALKA, HALKIN DA BELEDİYELERE KÖPRÜSÜ OLACAĞIZ.


30 Büyükşehir, 51 İl, 919 İlçe, 397 Belde Belediyesi ile Ülkemizde 1400 civarında belediyemiz mevcut.

Bir tarafta İşi halka en iyi şekilde hizmet etmek olan belediyelerimiz, diğer tarafta kendine en iyi şekilde hizmet edilmesi için vergilerini ödeyen ve belediyelere yöneticilerini seçen halkımız.

Belediye Postası,

Yaşamımızın her alanında olan,  yapması gereken hizmetleri ile, göz ardı edemeyeceğimiz belediyelerimizin, neler yaptığını-yapmadığını halkımıza,

Halkımızın da neler istediğini- istemediğini belediyelerimize anlatmak için kurulmuş bir Kurumdur.

Belediyelerin halkımıza, halkımızın da belediyelerimize bir birlerini doğru anlatabilmeleri için iletişim köprüsü olacak bir haber portalı, Gazete...

Kendi belediyesinin neler yaptığını-yapmadığını buradan okurken vatandaşımız, ayrıca belediyesini diğer 1400 belediye ile de kıyaslama imkanı bulacak.

Belediyelerimiz de diğer tüm belediyelerin çalışmalarını buradan görecek, yerine göre örnek alacak, yerine göre örnek olacak.

Çalışmalar kıyaslanacak tatlı bir hizmet yarışı çıkacak.

Ve kazanan TÜRKİYE olacak...

Belediye Postası’nda siyaset olmayacak.

Partisine bakılmadan halk yararına yapılan her güzel iş yazılacak, halk zararına yapılan her kötü iş yapıcı bir şekilde eleştirilecek.

Belediyelerimiz ile ilintili

Siyasi Partilerin Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan yardımcıları- Çevre şehircilik bakanlığı vs haricinde Belediyeleri ilgilendirmeyen hiçbir kurum veya parti haberi ile işimiz olmayacak.

Bizim işimiz belli.

Biz Yerel Yönetimlerin sesi olacağız.

Ülke de Bakan değişmiş Cumhurbaşkanı değişmiş, şu olmuş bu olmuş ... bunlar bizim haber alanımızda değiller.

İlk yazım da kısaca Belediye Postası’nın yolunu sizlere anlatmaya çalıştım.

Bendeniz de bu güzel proje de Genel yayın yönetmenliği görevini üstlenmiş bulunmaktayım.

Çok çalışkan, genç, dinamik bir ekibimiz var.

Siz değerli okuyucularımıza en güzel ve seri şekilde haberleri aktarmaya çalışacağız.

Mail, Whatsap vs gibi iletişim kanallarımız ile de halkımızın bizlere rahatça ulaşıp her türlü memnuniyet veya şikayetini aktarmasını sağlayacağız.

Anadolu’ya, Bir kaç büyük belediye hariç tüm yerel yönetimlerimize, taşra gözü ile küçümseyerek bakan, hasta ulusal basın zihniyetlerine hep karşı olacağımızın sözünü şimdiden veriyorum.

Ben bu geminin Kaptanı olduğum sürece,

 Vatandaşına hizmet etmek için gecesini gündüzüne katıp, canla başla çalışan, En büyük belediyemizden en küçük belediyemize kadar hepsinin haberinin www.belediyepostasi.com da Belediye Postası Gazetesi’nde ve Belediye TİVİ YouTube kanalımızda yer alacağının sözünü şimdiden veriyorum.

Bize ulaşan, Belediyesi ile iletişim problemi yaşayan, Belediyeleri ilgilendiren çözemediği problemi olan, her vatandaşımızın problemine küçük büyük demeden ilgilenileceğinin sözünü şimdiden veriyorum.

Kısacası

BELEDİYELERİN HALKA, HALKIN DA BELEDİYELERE, KÖPRÜSÜ OLACAĞIMIZIN Sözünü şimdiden veriyorum.

İlerleyen yazılarımda Belediyelerin projeleri ve Başkanların çalışma performanslarını inceleyip tarafsız bir şekilde yazacağımın sözünü şimdiden veriyorum.

Belediye Postası’nı takipte kalın,

Sağlıcakla kalın

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 13:16

Vatan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir Ayan
Kadir Ayan - 9 ay Önce

Başarılar dilerim

SIRADAKİ HABER

banner37

banner23