Ülkücüler Ankara’da Türk Gençlik kurultayında buluşacak

Ülkü Ocakları Konya İl Başkanı Yusuf Kasım Akta, “ Türk Gençlik Kurultayı 9 Ekim 2021 Cumartesi günü Ankara’da gerçekleştirilecektir.

Ülkücüler Ankara’da Türk Gençlik kurultayında buluşacak

Konya’dan kurultaya katılmak isteyen Ülkücü gençlerimizi kurultayımıza bekliyoruz. Türk Gençlik Kurultayı’na teşrif edecek kardeşlerimiz hep bir ağızdan elbet gerekli cevabı vakar ve asaletleriyle vereceklerdir.

Ülkü Ocakları Konya İl başkanı Yusuf Kasım Akta;: “ Türk milletinin göz bebeği olan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı'nın faaliyetlerini, terör örgütü sıfatları ile bağdaştırmaya kalkan ABD Temsilciler Meclisi; Ermeni işgalciliğine destek veren ve Türk-İslam düşmanlarına kucak açan emperyalizmin merkezi bir yapısıdır.

Ülkü Ocaklarının araştırılması tasarısını hazırlayan Yunan kökenli Dina Titus adlı Türk düşmanı, Türk milletine karşı yürütülen faaliyetlerin başaktörü olarak yer alıyor. Okun geldiği yöne bakınca Türk milletine kurulan tuzakların hep aynı mahfillerden çıktığını görüyoruz.

Ey ABD’nin Temsilciler Meclisi, ne anlatsak boş, ne söylesek yararsız. Ne biliyorsanız onu yapın, elinizden geleni ardınıza koymayın. Ülkü Ocakları’ndan şehit çıkar, gazi çıkar, kahraman çıkar, vatan ve millet sevdalısı çıkar, devlet ve siyaset adamı çıkar, sanatçı ve bilim insanı çıkar, velhasıl adam gibi adam, yiğitler yiğidi insan çıkar. Bir tek çıkmayacak teröristtir, haindir, devlet ve millet düşmanıdır.

Ülkü Ocakları Türk milletinin 57. Alayıdır. 57. Alay Çanakkale’de albayından erine kadar şehit düşmüş birliğimizin adıdır. Eğer bir gençlik teşkilatı kendini böylesine ulvi bir yapıyla özdeşleştiriyorsa, o milletin geleceğinden asla endişe edilmez.

9 Ekim 2021 Cumartesi günü, Ankara’da organize edilecek olan Türk Gençlik Kurultayı’na teşrif edecek kardeşlerimiz hep bir ağızdan elbet gerekli cevabı vakar ve asaletleriyle vereceklerdir.

Konya Ülkü Ocakları olarak Türk Gençlik Kurultayına katılacak olan Ülküdaşlarımızın Konya Ülkü Ocakları İl Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.”dedi.

kadir kurtay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23