RACONCU MELİH - KUDUZ KÖPEKLER

FETÖ’nün tetikçiliğini yapan gazete Taraf…

 Düne kadar Taraf’ta yazarlık yapan zat-ı muhteremler…

 FETÖ’nün tetikçiliğini yapan zat-ı muhteremler…

 FETÖ’nün eli ile devletin bütün kurumlarının ırzına geçen taraf tetikçileri…

Daha düne kadar FETÖ denen haine muhterem hoca efendi diyen yazarlar… Siz fetö denen soysuza köpeklik yaparken bizler Konya, Konyalı olarak FETÖ ile mücadele veriyorduk. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Konya’da da FETÖ’cüler çıktı, çıkacaktır. Bunun üzerinden Konya’ya kuduz köpekler gibi saldıracağınıza, müsaade edeceğimizi mi sandınız?

Eyy Melih… Raconcu Melih.

Sen kolpasın oğlum kolpa.. Madara olmaktan bıkmayan, yüzünde eşek derisinden daha kalın bir deri olan tetikçi kolpa… Zoruna da gitse başka bir yerine de gitse Ahmet Davutoğlu bu ülkenin 24. 25. 26. Dönem Başbakanı. Konya’nın da milletvekili. Sizin gibi kuduz köpeklere karşı Konya’yı savunmasından doğal bir şey yok. Birisi çıkacak Pensilkonya diyecek biz susacağız öyle mi?

Sizin hepinizin ne mal olduğunu tüm Türkiye biliyor. Zamanında FETÖ eliyle şimdi ise yüzünüzde başka bir deri ile bu ülkenin değerlerini yerle bir etmekte olduğunuz herkes tarafından biliniyor. Bizim Konya olarak sizin hayrınıza da şerrinize de ihtiyacımız yok. Ak Konya’nın üzerinde kara bulut falanda yok Hilal Hanım. Varsa bir yerde Kara olan, sizin gibi Taraf kalıntılarıdır.

Her tetikçilik işlerinin altından çıkan sizler bu ülkenin Kara bulutusunuz. Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan size raconu kimin keseceğini söylemedi mi?

 Biz Reis’ten başkasının Raconunu tanımayız. Hele sizin gibi neydi bellisiz, nereye hizmet ettiği belli olmayan, ama bu ülke menfaatlerine hizmet etmediği kesin olan, kolpaları hiç tanımayız. Sizin ipiniz de çekildi kolpalar. Yakındır Allah’ın izni ile tarihe karışmanız.

Gelelim Konya’ya…

Ben kimseyi savunmuyorum. Suçlu olanlar en ağır şekilde cezasını çeksin. Lakin durum gösteriyor ki olay, Konya’yı linç haline gelmiştir. Bu şehir benim, bizim. Bu durumda susmam mümkün değil. Gelelim kendisini Şehrin Azizleri zanneden zatlara, neredesiniz??? STK Başkanları neredesiniz???

Kuduz köpekler birleşmiş Konya’ya saldırıyorlar. Sizden tık yok. Sadece düğün pilavı yemek için mi, yoksa rant elde etmek için mi o koltukları işgal ediyorsunuz? Diye sorarlar adama… Bugün Konya’ya sahip çıkmayacaksınız da ne zaman sahip çıkacaksınız?

Konyalı güzel insanlar, Ahmet Davutoğlu bu konuda köşesine çekilir, herkesin yaptığı gibi izleyebilirdi. Lakin asli görevi olan vekillik görevini yerine getirdi ve Konya’ya sahip çıktı. Arkasından köpekler Sayın Davutoğlu’na da hırlamaya başladılar.. Susmayalım… Yalnız bırakmayalım… Kuduz köpeklere karşı Konya’mızı savunalım.

Yine söylüyorum. Ne Ahmet Şan, ne de Ahmet Baydar umurumda değil. Varsa suçları en ağır şekilde çeksinler… Benim meselem münferit meselelerden, tetikçiler eli ile Konya’mıza saldırılmasıdır.

Tahir Akyürek’i en çok eleştirenlerdenim. Beni takip edenler bilir.

Tahir Akyürek’in varsa bir suçu ortaya çıkarılsın... Savcılar hakimler görevini yapsın…FETÖ ile en ufak bağlantısı varsa yüzüne bakmayalım. Lakin ortada bir şey yoksa da Tahir başkan, eksiğiyle, fazlasıyla bizim başkanımız. İte köpeğe başkanımızı da yedirmeyelim.

Kimse yazımı bir yerlere çekmesin.

FETÖ ile uzaktan yakından bulaşığı olan herkes cezalandırılsın.

Lakin kuduz köpekler salyalarını şehrimden uzak tutsun…