Ünlü türkücü Mahmut Tuncer hastaneye kaldırıldı

59 yaşındaki ünlü türkücü Mahmut Tuncer'den korkutan bir haber geldi. Mahmut Tuncer, dün gece yüksek tansiyon şikayetiyle apar topar hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu merak edilen türkücünün eşi Işıl Tuncer, Mahmut Tuncer'in sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer hastaneye kaldırıldı
banner56

Mahmut Tuncer önceki akşam omuz ağrısı nedeniyle özel bir hastaneye gitti. Yapılan kontrol ve tedavinin ardından evine dönen Tuncer gece ise tansiyonu aniden fırlayınca eşi Işıl Tuncer tarafından tekrar hastaneye götürüldü.

"NAZAR DEĞDİ"
Sabaha kadar hastanede kalan sanatçı taburcu edildi. Işıl Tuncer doktorların eşinin kalbinde kalınlaşma tespit ettiğini belirtti ve "Gerçekten nazar değdi. Şimdi tedavi sürecimiz başlayacak. İnşallah her şey çok iyi ilerleyecek" dedi.


Mahmut Tuncer yüksek tansiyon şikayetiyle hastaneye kaldırıldı
Usta sanatçı Mahmut Tuncer (59) yüksek tansiyon şikayetiyle dün gece hastaneye kaldırıldı. Mahmut Tuncer, dün gece omuz ağrısı nedeniyle özel bir hastaneye kaldırıldı. Yapılan kontrol ve tedavinin ardından evine dönen Mahmut Tuncer, gece de tansiyonu aniden fırlayınca eşi Işıl Tuncer tarafından tekrar hastaneye götürüldü. Sabaha kadar hastanede kalan Mahmut Tuncer taburcu edildi.

kaynak:Yenişefak

Vatan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23