Masumlar Apartmanı 13. son bölümde şaşırtan final sahnesi! Gülben, ablası Safiye'nin eski sevgilisi Naci'ye aşık oldu!

Masumlar Apartmanı 13. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Masumlar Apartmanı'nın son bölümde çöp evdeki poşetleri yakmak isteyen Gülben yangın çıkardı ve dumandan etkilenerek bayıldı. Gülben'in imdadına ise Safiye'nin ilk ve tek aşkı Naci yetişti. Eve giren Naci, Gülben'i kucaklayarak alevlerin içinden kurtardı. Kendine gelen Gülben ise karşısında gördüğü ve hayatını kurtardığı Naci'ye aşık oldu. Han ise Safiye ile olan eski fotoğraflarını gördüğü Naci'nin boğazına yapıştı.

Masumlar Apartmanı 13. son bölümde şaşırtan final sahnesi! Gülben, ablası Safiye'nin eski sevgilisi Naci'ye aşık oldu!
banner56

Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı, 12. yeni bölümüyle 1 Aralık Salı akşamı TRT 1'de ekrana geldi. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümüne Gülben'in yaptıkları damga vurdu. Çöp evi yakmak isteyen Gülben alevlerin artmasıyla evde mahsur kaldı ve dumandan bayıldı. Karşı otelden yangını gören Naci ise imdada yetişti.

Safiye'den anahtarı alan Naci çöp eve girerek baygın halde olan Gülben'i kucaklayarak sokağa çıkardı.
Kendine gelen Gülben ise hayatını kurtaran Naci'den etkilendi

Esat'ı unutan Gülben, ablası Safiye'nin eski sevgilisi olduğundan habersiz şekilde Naci'ye aşık oldu. Naci'nin camına kuş resmi çizdiğini gören Gülben bunu da üzerine alındı.

Gülben'in Naci hakkındaki konuşmalarını ise Safiye duydu. Diğer yandan ise Naci'ye bir türlü ısınamayan Han, ablasıyla lise yıllarında çekilen fotoğrafını ve arkasındaki yazıyı görünce çılgına döndü. Finalde Naci'nin boğazına yapışan Han fotoğrafı göstererek Naci'ye kim olduğunu sordu.

Rahime

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23