Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü!

Cennet Mahallesi'nin çocuk oyuncusu Ayşe büyüdü, genç kız oldu. Dizide Pembe'nin kızı Ayşe karakterine hayat veren Belemir Temizsoy'un son hali hayran bırakacak cinsten

Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü!

2004 – 2007 yılları arasında Show TV'de yayınlanan ve yayından kalktıktan sonra da tekrarları ciddi reyting alan Cennet Mahallesi dizisinde yer alan oyuncuları, şimdi de TV ekranlarında görüyoruz. Peki dizinin en küçük oyuncularından Ayşe'nin şimdiki hali nasıl? İşte Ayşe rolüyle tanıdığımız Belemir Temizsoy'un şimdiki halleri.
Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yokCennet Mahallesi'nin Ayşe'si Belemir Temizsoy dizide Pembe'nin kızı rolünde yer aldı. Şimdi 24 yaşında olan Belemir Temizsoy'un şimdiki halini görenler onu tanımakta zorluk çekiyor.
Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yokOyunculuğun tükenmeyen bir tutku olduğunu düşünen Temizsoy, Beyoğlu Belediye Tiyatro'sunda oyunculuk eğitimi, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro ve bale eğitimi aldı.
Aliş'in uğruna başlık parası biriktirdiği Ayşe büyüdü! Güzelliğine diyecek kelime yokCennet Mahallesi projesinden sonra ekranlardan uzak kalmayı tercih eden Belemir Temizsoy kendi adıyla bir Youtube kanalı açtı.
Oyunculuğa devam eden çocuk yıldız Instagram hesabından sıklıkla Cennet Mahallesi anılarını paylaşıyor.
Geçtiğimiz aylarda Cennet Mahallesi dizisinde Aliş karakterine hayat veren Seyit Karabulut'la buluşan Temizsoy, eski rol arkadaşıyla çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı.

Güzel oyuncu gönderisinde,

"Siz bu fotoğrafa bakınca Aliş ile Ayşe görüyorsunuz bense baktıkça deli gibi eğlendiğim çocukluğumu... Kötü haber başlık paralarını başkası için biriktirmiş." notunu ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23