Alçaklara karşı bir huruç

Afrin’de yapılan “Zeytin Dalı” operasyonu ile ilgili açıklama yapan Kamu- Sen Konya İl Temsilcisi Hüsamettin Şenel, “Kahraman Mehmetçiğimizin Afrin’de yürüttüğü bu harekat, Türk milleti üzerinde İslam’ı boğma amacında ki alçaklara karşı yapılan bir huruçtur” dedi. Kamu- Sen Konya İl Temsilciliği tarafından Zafer Meydanın da “Her şart altında Mehmetçikle beraberiz” konulu basın açıklaması yapıldı. Toplantıya Konfederasyona bağlı sendika başkanları ve üyeleri katıldı. Türkiye’nin yıllardır büyük saldırılar ile karşı karşıya kaldığını söyleyen Kamu- Sen Konya İl Temsilcisi Hüsamettin Şenel, “Yaklaşık 30 yıldır yavaş yavaş ülkemizi kuşatan şer güçleri, maşa olarak kullandıkları terör örgütleri yoluyla, Türk milletini yıpratmak, zayıflatmak, darbe ile yok etmek için planlar devreye sokuyorlar” dedi.

TÜRK MİLLETİNİN KADERİ YAZILIYOR

Topraklarımızın şehit kanları ile sulandığını söyleyen Şenel, “Bebek katili terör örgütleri, eli kanlı milletlerin yaktığı ateşle çepeçevre sarılmış durumda” şeklinde konuştu. Milletin Afrin’de yaptığı operasyon ile var oluş mücadelesi verdiğini belirten Şenel, “Kahraman Mehmetçiğimizin Afrin’de yürüttüğü bu harekat, Türk milleti üzerinde İslam’ı boğma amacına ki alçaklara karşı yapılan bir huruçtur” şeklinde konuştu. Sakarya, Dumlupınar, İnönü bizim için ne anlam ifade ediyorsa, El Bab, Afrin, Münbiç, Sincar ve Kandil aynı anlamdadır” diyen Şenel, “Mehmetçik cephede Türk milletinin kaderini yeniden yazmakta. Bu topraklar üzerinde yeşeren fidanlar için gövdelerini Amerikan roketleri üzerine siper etmekteler. Teröristlerin elinde ki silahlara baktığımızda, düşmanın kim olduğunu görüyoruz” şeklinde konuştu.

ASKERLERİN YANINDAYIZ

Türkiye’nin kimse karşısında diz çökmeyeceğini belirten Şenel, her bir askerin sinesinde 80 milyon yüreğin yatığının altını çizidi. Şenel, “Türk askerinin ayak sesleri dünyanın dört bir bucağında olanların uykusunu kaçırıyor. Bizim mahallemizde Türk’e rağmen, Türk’e karşı oyun kurmaya kalkanlar bilsinler ki, bizim vatanımızın sınırları masa başında değil cephede kanla çizildi” dedi. Haber: Aysun Karabayır

 

Yorum Yok

Bir yorum yaz
Henüz yorum yok

Yorum yazan ilk kişi olabilirsiniz.

Yorum Yaz

tüm yorumlar