Yüksekova'da 1 polis şehit!

Yüksekova'da silahlı saldırı! 1 polis şehit!

Yüksekova'da 1 polis şehit!

Hakkari'nin Yüksekova İlçesi’nde silahlı saldırıya uğrayan bir polis memuru şehit oldu. Şehidin 3 yıllık özel harekat polisi Abdulkadir Oğuz olduğu öğrenildi. Oğuz'un akşam saatlerinde Yüksekova'da kız arkadaşı ile yürüyerek alışverişe giderken saldırıya uğradığı öğrenildi.

 

KIZ ARKADAŞININ YANINDA ŞEHİT ETMİŞLER  

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde alışveriş için gittiği iş merkezinden çıktığı sırada teröristlerin saldırısı sonucu şehit olan özel hareket polis memuru Abdulkadir Oğuz'unacı haberi Şanlıurfa'daki ailesini yasa boğdu. 3 yıllık özel harekat polisi Abdulkadir Oğuz, akşam saatlerinde Yüksekova'da kız arkadaşı ile yürüyerek alışverişe giderken teröristlerin silahlı saldırısında ağır yaralandı ve götürüldüğü hastanede kurtarılamayarak şehit oldu.  

Abdulkadir Oğuz'un şehit olduğu haberi, gece meslektaşları tarafından Şanlıurfa'daki ailesine iletildi. Polis müdürleri sağlık ekipleri eşliğinde gittikleri Haleplibahçe Mahallesi'nde, Abdulkadir Oğuz'un şehit olduğu haberini baba Şevket Oğuz ve diğer yakınlarına verdi. Acı haberi alan Oğuz ailesinin evinden ağıtlar yükselirken, fenalık geçirenlere hazır bekleyen sağlık ekipleri müdahale etti. Gazetecilerin alınmadığı eve, acı haberi alan Oğuz ailesinin yakınları da gelerek taziye dileklerini iletti.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 19:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23