Seydişehir-Ketenli Derneği, Yurtiçi ve Suriye Azez bölgesindeki İhtiyaç sahibi ailelere yardım yapacak

Ketenli Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Yurt içinde 400 ihtiyaç aile ve Suriye Azez Bölgesinde bulunan 2.000 bin kişilik çadır kampta bulunan mağdur ve ihtiyaç sahibi ailelere iletmek üzere gıda, giysi, kömür, Soba Minder, Battaniye’den oluşan yardım kampanyası başlattı.

Seydişehir-Ketenli Derneği,  Yurtiçi ve Suriye Azez bölgesindeki  İhtiyaç sahibi ailelere yardım yapacak

Yılın her ayında yardım faaliyetlerini aralıksız devamlı yürüttüklerini belirten Ketenli Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Mehmet Kacaroğlu “ Başlattığımız yardım kampanyamızda Yurt içinde İhtiyaç sahibi 400 aileye gıda yardımı yapılacak. Dernek olarak da 4 Şubat’da ise Yurt dışında yardım faaliyetlerine başlayacaktır.

AFAD yetkilileriyle devamlı irtibat halinde olduklarını ifade eden Başkan Kacaroğlu, talepler doğrultusunda Suriye Azez bölgesinde bulunan 2.000 Çadırlık kampa gidilecek ve orada Yetim ve Öksüzleri savaş mağduru ailelere yardımlar iletilecek.. Tüm hemşerilerimizi hem yurt içi ve yurt dışında yürütülecek bu yardım kampanyasına destek vermeye davet ediyoruz. Hemşehrilerimizden destek bekliyoruz

Yurt içinde ihtiyaç sahibi 400 aileye gıda yardımından hariç Suriye’ye gönderilecek malzemeler listesi söyle; ; Kömür - 2.000 TL ( Tonu ) Gıda Kolisi - 300,00 TL Minder - 200.00 TL Battaniye - 75.00 TL. Ayrıca talepler doğrultusunda ikinci el temiz soba’da kabul edilecektir. Kampanyamıza destek verecek olan tüm hemşehrilerimiz için dernek banka bilgilerimiz ise şöyle; Kuveyt Türk Bankası Hesap Sahibi: Ketenli Derneği İBAN TR500020500009551388900001

Ketenli Derneği olarak başlattığımız bu yardım kampanyamıza destek verecek olan tüm hemşehrilerimize şimdiden teşekkür ediyorum “ dedi.

Vatan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER