Selçuklu Belediyesi’nden teknoloji alanında Konya’da bir ilk daha

Belediyecilik hizmetlerinde sunduğu başarılı E-Belediye uygulamaları ile birçok ödül alan Selçuklu Belediyesi, vatandaşlara bir kolaylık daha sağlıyor. Kullanıcılar artık E-Belediye sistemi üzerinden kullanıcı sicili oluşturmadan “E-Devlet" uygulaması ile de giriş yaparak ulaşabilecek.

Selçuklu Belediyesi’nden teknoloji alanında Konya’da bir ilk daha

Selçuklu Belediyesi, belediye hizmetlerini daha hızlı yürütmek ve kolaylaştırmak için sunduğu yenilikçi, modern, teknolojik ve kolay erişim sağlayan elektronik uygulamalarına,“e-devlet kullanıcı bilgileri yoluyla e-Belediye’ye ulaşımı” da dâhil etti.

Bu uygulamanın ardından vatandaşlar, e-devlet entegrasyonu aracılığıyla Selçuklu Belediyesi E-Belediye web uygulaması bünyesindeki tüm hizmetlere kolaylıkla ulaşım sağlayabilecek.

Vatandaşlar Selçuklu Belediyesi hizmet noktalarına gelmeden e-Belediye web sitesi üzerinden ulaşabildikleri “Vergi/Tahakkuk Sorgulama ve Ödeme, Makbuz Doğrulama, Elektronik Belge Yönetim Sistemi Evrak Doğrulama, Beyan Bilgileri Sorgulama, Sicil Bilgileri Sorgulama, Tahsilat Bilgileri Sorgulama” gibi birçok işleme; e-Devlet ile yapılan entegrasyon sayesinde, artık https://ebelediye.selcuklu.bel.tr web adresi üzerinden “e-Devlet kullanıcı adı ve erişim bilgilerini kullanarak” da ulaşabiliyor.

Selçuklu Belediyesi daha önce hizmete aldığı “EPKAS, E-Eksper, E-Kat Mülkiyeti ve İrtifakı, Spor Okulları Online, E-DT (e-Doğrudan Temin) ” gibi uygulamalarla da vatandaşlara önemli kolaylıklar sağlamıştı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2022, 17:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER