Selçuk Ecza Deposu, geleceğin eczacılarını iftarda buluşturdu

Selçuk Ecza Deposu,. Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde eğitim- öğretim gören geleceğin eczacılarını iftar yemeğinde buluşturdu.

Selçuk Ecza Deposu, geleceğin eczacılarını iftarda buluşturdu

Selçuk Ecza Deposu yeni hizmet binasında gerçekleştirilen iftar yemeğine Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Metin Aksoy, Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz bağcı, Konya Eczacı Odası Genel Sekreteri Mustafa Şeref Yavuz, Selçuk Ecza Deposu Konya Şube Müdürü Hidayet Çelik, Eczacılık Fakültesi Öğretim elemanları ile yaklaşık 300’e yakın eczacılık fakültesi öğrencisi katıldı.

Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde gören yaklaşık 300 öğrenci ilk önce iftarda oruçlarını ve yemeklerini yedikten sonra, Selçuk Ecza Deposu çok amaçlı konferans salonunda Selçuk Ecza Deposunun kurucusu eğitim gönüllüsü ve Hayırsever iş adamı Merhum Ahmet Keleşoğlu’nun sinevizyon eşliğinde öz geçmişi ile Selçuk Ecza Deposunun kuruluşundan bugüne kadar geçen süreyi içeren sinevizyon gösterisini ilgiyle izlediler.

Selçuk Ecza Deposu Konya Şube Müdürü Hidayet Çelik “ Geleceğimizin teminatları olan ve Geleceğimizin eczacıları olacak olan Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi öğrencilerimizi Selçuk Ecza Deposu olarak iftarda buluşturmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Özellikle öğrencilerimizin iftar yemeğine göstermiş olduğu yoğun ilgiye, Selçuk Üniversitesi Rektörümüz Prof Dr. Metin Aksoy’a, Dekanımız Yavuz Bağcı’ya, Konya Eczacı Odası Genel Sekreterimiz Mustafa Şeref Yavuz’a Öğretim Elemanlarına katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum “ dedi.

Selçuk Ecza Deposunun ev sahipliğini üstlendiği, “Geleceğin Eczacıları İftar” yemeği, günün anısına geçtirilen fotoğraflarla son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23