MERHUM DR. HACI AHMET KELEŞOĞLU MUSALLA MEZARINDAKİ KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI

Konyanın yakından tanıdığı Eğitim Gönüllüsü ve Hayırsever İşadamı Merhum Dr. Hacı Ahmet Keleşoğlu, vefatının 7. Yıldönümünde Selçuk Ecza deposu ve Musalla mezarlığındaki kabrinde sevgi, saygı, özlem ve yapılan dualarla anıldı.

MERHUM DR. HACI AHMET KELEŞOĞLU  MUSALLA MEZARINDAKİ KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI


Selçuk Ecza Deposu, As Ecza Deposu, Ahmet ve Nezahat Keleşoğlu Vakfı Kurucusu, Eğitim gönüllüsü ve Hayırsever işadamı Merhum Dr. Hacı Ahmet Keleşoğlu ebediyete intikal edişinin 7. yıl dönümünde Selçuk Ecza Deposunda ve Musalla mezarlığında (Kız Kulesi yanı) bulunan mezarı başında pandemi kuralları çerçevesinde organize edilen mütevazı bir tören ve sınırlı sayıda şirket yönetici ve aile yakınlarının katıldığı bir törenle dualarla anıldı


            Musalla Mezarlığında gerçekleştirilen anma törenine Konya Müftüsü Ali Öğe Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Dekanı Prof Dr. Erdal Hamarta, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fikret Karapınar, Selçuk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Altıntaş,  Keleşoğlu Ailesi mensubu Mustafa Gönül,  Konya Eczacı Odası Başkanı Uzm, Ecz. H.Hakan Koru,  Konya Eczacı Odası Eski Başkanları Ecz. Âdem Açıkgöz, Uzm. Ecz Cemil Karakap, Uzm Ecz Harun Kızılay,  Selçuk Ecza Deposu Konya Şube Müdürü Hidayet Çelik, 63 yıldır Selçuk Ecza Deposunda çalışan ve Personel Müdürü Ali Uyar, Selçuk Ecza Deposu Birim Müdürleri ile çalışanları katıldı.


Selçuk Ecza Deposu Konya Şube Müdürü Hidayet Çelik ; “ 14 Ocak 2015’te kaybettiğimiz vakfımızın, şirketlerimizin kurucusu ve yönetim kurulu başkanımız Merhum Dr. Hacı Ahmet Keleşoğlu insanlığı, beyefendiliği, yöneticiliği, ilkeleri ve hizmet verdiğimiz sektörlerin gelişimine yaptığı katkılarla hepimize örnek olmuş, eğitim gönüllüsü ve hayırsever bir adamıdır Merhum Ahmet Keleşoğlu’nun hayırseverliği yolunda hizmetlerimiz tüm hızıyla devam edecektir. Merhum Dr Ahmet Keleşoğlu’nun ebediyete intikalinin yedinci yılında, her geçen gün daha da büyüyen özlemle, sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. Mekânı cennet, ruhu şad olsun” dedi.


 İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof Dr. Fikret Karapınar ise “ Merhum Dr. Ahmet Keleşoğlu hem iyi bir iş adamı bunun yanı sıra iyi bir hayırseverdi. Ülke genelinde yaptığı hayırseverliği özellikle eğitimde olmuştur. Vasiyeti üzerine şu anda binlerce öğrenciye burs verilmekte ve Okullar yaptırılmakta ve hizmete açılmaktadır.


Konya Eczacı Odası Başkanı Uzm. Ecz. A. Hakan Koru“ Merhum Dr. Hacı Ahmet Keleşoğlu amcamız bizler ve Eczacı meslektaşlarımın her zaman yanında olmuştur. Özellikle Konya Ecza Odası hizmet binasını yaptırarak, Konya’nın en güzel hizmet binasını eczacılara kazandırmıştır. Eğitim gönülsü ve hayırsever işadamı olarak Konyanın yakından tanıdığı Merhum Dr. Hacı Ahmet Keleşoğlu’nu vefatının yedinci yıl dönümünde sevgi, saygı ve özlemle anıyoruz.” Dedi


 Merhum Dr. Ahmet Keleşoğlu’nun ebediyete intikalinin yedinci yılı anma töreni mezarı başında Konya Müftüsü Ali Öğe’nin yaptığı dualarla ve katılan misafirlere gül suyu, çikolata ve şeker ikram edilmesiyle son buldu.
Dr. Ahmet Keleşoğlu’nun 7. Ölüm yıldönümü programlarına katılan misafirlere öğle yemegi ve lokma ikramında bulunuldu.

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2022, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23