Konya Eczacı Odasından Eczacılık Fakültesine ziyaret

Konya Eczacı Odası Başkanı Uzm. Ecz. Ahmet Hakan Koru ve yönetim Kurulu üyeleri Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesini ziyaret ettiler. Başkan Koru, ziyarette Dekan Prof. Dr. Yavuz Bağcı ve Dekan yardımcılarını makamlarında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Konya Eczacı Odasından  Eczacılık Fakültesine ziyaret

TEB 5 Bölge Konya Eczacı Odası Başkanı Uzm. Ecz. Ahmet Hakan Koru, Oda Genel Sekreteri Ecz. Mustafa Şeref Yavuz, Ecz. Emre Küçükbağrıaçık (Sayman) , Ecz. Zeynep ÖZDEMİR(Veznedar) ve Yönetim Kurulu Üyesi Ecz. Fatih Kaş Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Bağcı ve Dekan Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Ali Aşçı ve Doç. Dr. Nuraniye Eyuygur ‘ u makamlarında ziyaret ettiler

Tanışma ve İstişare ziyaretlerini sürdüren Konya Eczacı Odası Başkanı Uzm. Ecz. Ahmet Hakan Koru, ziyaretlerde ilk önce yönetim kurulu üyeleri tanıttıktan sonra Konya Eczacı Odasının çalışmaları hakkında kısa kısa bilgiler aktardı.

Selçuk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yavuz Bağcı ise ziyaretten dolayı memnuniyeti dile getirirken, Konya Eczacı Odası ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Ziyaretyer günün anısına çektirilen toplu fotoğraflar ile son buldu.

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2022, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23