Gönüllü gençlerden İzmir için seferberlik

İzmir’in Seferihisar İlçesi açıklarında meydana gelen ve çevre illerden de hissedilen deprem sonrası depremden etkilenen minik yürekler için yola çıkan Gençlik ve Spor Bakanlığı(GSB) Konya Gençlik Merkezi Medya Kulübü üyeleri minik yüreklere ulaştırılmak üzere AFAD koordinasyonunda çalışmalar gerçekleştiren Aziz Şehitlerimize Grubu'na göndermek için çeşitli hediyelerden oluşan hediye kolileri hazırladı.

Gönüllü gençlerden İzmir için seferberlik


Minik yüreklere bir tebessüm

AFAD koordinasyonunda Aziz Şehitlerimize Grubu tarafından gerçekleştirilen ve gerçekleştirlecek olan programlarda minik yüreklerin yüzlerinde tebessüm olacak kırtasiye malzemeleri ve oyuncaklar çocuklar için pandemi kurallarına uyularak hazırlandı.

Çalışmalarımız minik yürekler için devam edecektir

Çalışma hakkında bilgi veren GSB Konya Gençlik Merkezi Medya Kulübü yetkilileri, ''Deprem haberini aldığımız andan itibaren arkadaşlarımız ile birlikte neler yapabiliriz diye düşünmeye başladık. Yetkililere çalışmalarda gönüllü olarak yer almak için daima hazır kıta hazır olduğumuzu bildirdik. Aziz Şehitlerimize Grubu tarafından gönüllü olarak gerçekleştirilen etkinlik ve faaliyetlere bizlerinde bir katkısı olsun diyerek arkadaşlarımız ile birlikte 1 gün gibi bir sürede oyuncak ve çeşitli kırtasiye malzemelerini hazırlayarak minik yüreklere ulaştırılması için kargoya teslim ettik. İzmir'imiz için, minik yürekler için çalışmalarımız devam edecektir. Medya Kulübümüzde bulunan değerli ekip arkadaşlarımıza, her zaman bizlerin yanında olan çok değerli müdürlerimize, Konya Gençlik Merkezi ailemize, kahraman şehitlerimiz anısına faaliyetler yürüten Aziz Şehitlerimize Grubu'na ve Grup Kurucusu Sevda Özer'e ve son olarak bizlere güvenip inanıp destek verenlerimize sponsorlarımıza bu vesileyle birkez daha çok teşekkür ederiz'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23