Gelecek partisi Konya İl Teşkilatı Çumra ve Akören’deydi

Gelecek Partisi İl Başkanı Hasan Ekici ilçe gezilerine devam ediyor. Konya’nın tamamına yakınında teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan Gelecek Partisi saha çalışmalarına devam ediyor. Teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayan ilçeleri ziyaret ederek ilçe halkı ve esnafları ziyaret eden Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici gördükleri teveccüh karşısında duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Gelecek partisi Konya İl Teşkilatı Çumra ve Akören’deydi

 Gelecek Partisi Konya İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Türker ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri ile Çumra ve Akören’de geçtiğimiz hafta sonunda ilçe halkıyla bir araya gelen Ekici, halkın alım gücünün tükenmek üzere olduğunu belirterek, esnafın özellikle bu dönemde ciddi sıkıntılı olduğunu söyledi. İlçe gezilerinde Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun, Covit 19 testinin pozitif çıktığını duyanların kendisine duacı olduklarını dile getirdiklerini söyleyen Ekici, pandemi sürecinde teşkilatlanarak önemli bir başarı sağladıklarını dile getirdi.

ALGI ÇALIŞMALARI TUTMAYACAK

Halkla bütünleşmekten kaçanların kendilerini halkın içine çıkmamakla suçladıklarına da değinen Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici şunları söyledi: “Tüm teşkilatlarımız sahada çalışıyor. Halkımızın öneri ve şikâyetlerini değerlendirerek kamuoyuna duyuruyoruz. Algı çalışmaları ile ortalığı tozpembe gösterenleri sahada vatandaşlarımızın yanında görmek istiyoruz. Geçmişte hükümetin sık kullandığı bir atasözü vardı. Mızrak çuvala sığmıyor diyenlere şimdi aynı sözü halk söylüyor ama nafile. Sahada gördüğümüz kadarıyla hükümet yanlısı anket şirketleri de bu algının bir parçası haline gelmişler. İnanıyoruz ki ilk seçimde halkımızın takdiri bu hükümet yanlısı anket şirketlerinin tamamına ters köşe yapacaktır.” İl Başkanı Hasan Ekici Akören İlçe Başkanı Savaş Sağdıç ve Çumra İlçe Başkanı Osman Yayıcı’ya da ilçelerinde yaptıkları çalışmalar nedeni ile teşekkür etti.

Rahime

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23