Fikret Orman: G.Saray salak salak transferler yapıyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray yönetimine stat ve transferler konusunda sert göndermelerde bulundu.

Fikret Orman: G.Saray salak salak transferler yapıyor
TSYD'nin düzenlediği 'Toros Zirvesi'ni ziyaret eden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, otelin lobisinde haber olacağını düşünmeden sohbet ettiği gazetecilere Galatasaraylıları çok kızdıracak açıklamalarda bulundu.
 
Orman’ın sözlerinden satırbaşları şöyle:
 
BELEŞE GETİRMEYİ SEVİYORLAR
 
“Galatasaray stat konusunda beleşe kondu. Fenerbahçe stada giriş için otoban yaptı. Galatasaray’ın lokasyonu kötü değil. Ama her şeyi devletten bekleyip işi beleşe getirmeyi seviyorlar. Galatasaray’ın yerinde olsaydım o araziyi yapma karşılığında alır, stadı ben yapardım, gelir elde ederdim. Stadın yeri İstanbul’un en lüks, modern ve pahalı yerlerinden biri”
 
SALAK SALAK TRANSFERLER YAPTILAR
 
Orman Galatasaray’ın yanlış transferlerine taş atarak sözlerini şöyle sürdürdü: “Onlar monşer. Onlar sadece puro içmeyi bilirler. 50 milyon Dolar harcayıp, salak salak transferler yapıp, takımı oyuncu çöplüğüne çevirirken, 3-5 kuruş verip stadın üstünü kapatmamak için bin dereden su getiriyorlar. Biz stadı kendimiz yapıyoruz. Nereden geliyor bu değirmenin suyu diyen yok. Bazı şeyler ağırıma gidiyor. Bu işler dışarıdan atıp tutmayla olmuyor"
Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 08:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23