BAŞKAN KILCA, İFTARDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, merkeze uzak Yarma Mahallesi’nde düzenlenen iftar programında vatandaşlarla bir araya geldi. Ramazan’ın manevi ikliminde vatandaş buluşmalarına büyük önem verdiklerini söyleyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Karatay Belediyesi olarak tüm ekibimiz ve imkânlarımızla ilçemize hizmet ediyoruz. İlçemizin neresinde neye ihtiyaç varsa onu yapmaya ve ilçemizi geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

BAŞKAN KILCA, İFTARDA VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, merkeze uzak Yarma Mahallesi’nde, Karatay Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programında vatandaşlarla buluştu. 

Yarma Kapalı Pazar Market’te gerçekleştirilen programa Başkan Hasan Kılca’nın yanı sıra Karatay Kaymakamı Zafer Orhan, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti ve MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin Küçükdoğru, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri ile bölge sakinleri katıldı.

Karatay Kaymakamı Zafer Orhan, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin Küçükdoğru; iftar öncesinde programa katılan vatandaşlarla bir araya gelerek onların Ramazanlarını tebrik etti. 

TÜM İMK NLARIMIZLA KARATAY’IMIZI GELİŞTİRİYORUZ 

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, programa katılan vatandaşlara teşekkür ederek Ramazan ayının bereketini aynı sofra etrafında paylaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. 

Başkan Hasan Kılca, şunları aktardı; “Ramazan ayının bu güzel iftar sofralarında siz kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Kardeşlik, paylaşma ve yardımlaşmanın manevi iklimini yaşadığımız bu buluşmalara önem veriyoruz. Rabbim bu birliğimizi ve kardeşliğimizi daim kılsın inşallah. Bizler de Karatay Belediyesi olarak tüm ekibimiz ve imkânlarımızla ilçemize hizmet ediyoruz. İlçemizin neresinde neye ihtiyaç varsa onu yapmaya ve ilçemizi geliştirmeye devam ediyoruz.” 

Programa katılan Karatay Kaymakamı Zafer Orhan, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karatay İlçe Başkanı Sebahattin Küçükdoğru da yaptıkları konuşmada; Ramazan’ın 11 ayın sultanı, rahmet, bereket ve mağfiret ayı olduğunu aktararak bu ayda bir arada bulunmanın, birlik olmanın öneminden söz ettiler ve tüm Karataylıların Ramazan’ını tebrik ettiler. 

BAŞKAN HASAN KILCA, VATANDAŞLA TERAVİ SONRASINDA BULUŞTU

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Karatay Belediye Başkan Yardımcıları ve Karatay belediye meclis üyeleri; Yarma Mahallesi’ndeki iftar programından sonra ilçe merkezine geçti. Başkan Hasan Kılca ile AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, Keykubat Mahallesi’ndeki Babalık Camii’nde kılınan teravih namazı sonrası vatandaşlarla bir araya geldi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER