Başkan Ekici’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Ekici, mesajında “ Çocuklarımızı emanet ettiğimiz, tüm değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlar, kendilerine başarı ve esenlikler dilerim” ifadelerine yer verdi.

Başkan Ekici’den 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı
banner56

“ Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e başöğretmenlik unvanının verildiği 24 Kasım tarihi, 1981 yılından itibaren Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır. Fikir ve kanaat sahibi olmalarında hayati bir rolü olan, sahip oldukları ilmi ve irfanı, öğrencilerine aktaran, yetişmekte olan yeni nesillere şekil ve renk veren öğretmenlerimiz; büyük önem teşkil etmektedir. Yarınlarımızın yetiştirilmesi görevini fedakârca üstelenen kıymetli öğretmenlerimiz, ülkemizin geleceği açısından çok büyük sorumluluk taşıyor ve bu görevi layıkıyla yerine getiriyorlar.

Dünya’yı saran Koronavirüs nedeni ile İçinde bulunduğumuz Pandemi döneminden Allah’ın izni ile bir an önce kurtularak yüz yüze eğitimlerin başlaması temennisi ile çocuklarımızı emanet ettiğimiz, tüm değerli öğtermenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlar, kendilerine başarı ve esenlikler dilerim." Dedi.

Rahime

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23