Erdoğan'dan sosyal medya çıkışı

Cumhurbaşkanı Gündem Özel programında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medyaya yönelik denetim konusunda gereken adımların atılacağını duyurdu.

Erdoğan'dan sosyal medya çıkışı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğansosyal medyada denetimlerin artırılacağını ifade etti. Erdoğan, gereken adımların atılacağını söyleyerek "Böyle bir boru sistemiyle suyun nakledildiği bu olayda patlama ya da kapakların açılması nedeniyle taşkına sebep olması zaten mümkün değil. Bu yalan ve iftira kampanyasının en başında muhalefet adına konuşan siyasetçiler, milletvekilleri bulunuyor. Yalandan başka hiçbir şey konuşmayanlar sosyal medya mecralarını adeta kendilerine yuva edinmişler.Geleneksel medyada denetim görevini yerine getiren kurulumuz var" dedi.

"MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

Sözlerinin devamında Erdoğan; "İnşallah Meclis'in açılmasıyla sosyal medyaya yönelik denetim konusunda gereken adımları atacağız.Sahada yürüttüğümüz mücadelenin kendini bilmez birilerinin yalanlarıyla baltalanmasına müsaade etmeyeceğiz.Geleneksel medyada denetim görevini yerine getiren kurulumuz var. İnşallah Meclis'in açılmasıyla sosyal medyaya yönelik denetim konusunda gereken adımları atacağız” diye konuştu.

Rahime

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23