Konya’da Sınıf öğretmeni ilkokul öğrencisine kötü muamele yaptı

Konya ilkokulda öğrencisinin okulun ikinci gününde ağlayarak annesini istemesi üzerine sınıf öğretmeninin, "Terbiyesiz, ağla, ağla seni disipline yollayacağım.

Konya’da Sınıf öğretmeni ilkokul öğrencisine kötü muamele yaptı

Sizi bana sayıyla mı verdiler" dedikten sonra öğrenciye bağırdığı anlar cep telefonu görüntüsünün ortaya çıkmasından sonra öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı.

Olay, 7 Eylül Salı günü merkez Selçuklu ilçesinde ilkokulda yaşandı. 1'inci sınıfa başlayan A.Ç., sınıfta ağlamaya bağladı.

Ağlayarak öğretmeninden annesini isteyen A.Ç., sınıf öğretmeni A.I. tarafından azarlandı. Sınıftaki bu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Görüntülerde, ağlayan A.Ç, "İstemiyorum seni, ben annemi istiyorum" diyerek ağlamasından sonra öğretmen A.I., "Ağla, ağla seni disipline yollayacağım haberin olsun. Müdür bey de seni cezalandırsın. Ulan sizi bana sayıyla mı verdiler" dediği duyuluyor.

Öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı

İlkokul öğrencisine bağırarak azarlayan öğretmenin görüntüsünün paylaşımdan sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Selçuklu ilçemizdeki bir okulumuzda, öğrencisine karşı tutum ve davranışları medyaya yansıyan öğretmen hakkında soruşturma başlatılmıştır."

İHA

kadir kurtay


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23