Konya lisesi şampiyonları Cumhurbaşkanlığında

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabulde İlimizi temsilen Selçuklu Belediyespor Kulübünde yetişen ve Konyaspor'lu Konya Spor Lisesi öğrencisi Elif Ceren ÇOLAK ve Antrenörü Şükrü Alp ARI'nın da yer aldığı Dünya ve Avrupa Şampiyonasında derece alan Cimnastikçi Sporcularımızı Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti.

Konya lisesi şampiyonları Cumhurbaşkanlığında

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ile antrenörler ve sporcular hazır bulunduğu kabul, basına kapalı olarak 1 saat sürdü. Hedeflerinin Dünya ve Olimpiyat Şampiyonluğu olduğunu belirten Elif Ceren ÇOLAK, azimle, gayretle çalışarak ülkemize ilk kez Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonasında madalya kazandırmanın gururunu yaşadıklarını, bunun için çok çalıştıklarını belirtti.

Üzerinde çok emeği olan Antrenörü Şükrü Alp ARI'ya ve okulu Konya Spor Lisesi'ne teşekkür ediyorum dedi. KONYA SPOR LİSESİ MÜDÜRÜ VEYSEL DUDU: Ülkemize Trampolin Cimnastik Avrupa Şampiyonası tarihinde ilk kez madalya kazandıran Elif Ceren ÇOLAK ve Antrenörü Şükrü Alp ARI ile gurur duyduklarını ve Dünya Şampiyonluğunda yeni madalya ile bizleri yeniden gururlandıracaklarına inandıklarını belirttiler.

Öğrencimizin başarmak için azimli ve gayretli çalışmaları sonucunda kulüplerini, okulumuzu, Konya'mızı ve ülkemizi en güzel şekilde temsil ederek bu başarıya ulaştığına inanıyor, başarılarının devamını diliyorum.

Vatan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23