Konya’da uyuşturucu operasyonu: 11 gözaltı

Huzur ve Güven Şehri Konya ilkesini benimseyen Konya İl Emniyet Müdürlüğü, zehir tacirlerine yapılan operasyonlara bir yenisini daha ekledi.

Konya’da uyuşturucu operasyonu: 11 gözaltı

Zehir tacirleri ve uyuşturucu satıcıları tarafından piyasaya sürülmek üzere hazırlanan uyuşturucu maddelerin ele geçirilmesine yönelik yapılan operasyonlarda 7 farklı adreste çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan sokak satıcılarına yönelik detaylı çalışmalar neticesinde, Karatay, Selçuklu, Meram, Ereğli ve Seydişehir ilçelerinde farklı adreslerde yapılan aramalarda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

ZEHİR TACİRLERİNE BÜYÜK DARBE

Narkotik ekiplerinin titiz çalışmaları sonucunda yapılan detaylı aramalar neticesinde, 95 gram metamfetamin, 30 gram eroin, 5069 adet uyuşturucu hap, 1420 gram sentetik uyuşturucu madde ve bunların yanı sıra uyuşturucu ticaretinde kullanılan 1 adet hassas terazi ele geçirildi.

GÖZALTINA ALINAN ŞÜPHELİLERDEN 3’Ü TUTUKLANDI

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nün yürüttüğü operasyonlarda, Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak/Nakletmek ve Uyuşturucu Madde Kullanmak suçlarından gözaltına alınan 11 şahıstan 3'ü adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 3 şahıs ise tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner37

banner23