Konya emniyeti trafik kazalarının önüne geçmek için şehrin birçok noktasına görseller astı

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Huzur ve Güven Şehri Konya İlkesini benimseyerek trafikteki kazaları önlemek, yayalar ve sürücülerde farkındalık oluşturmak için şehrin birçok noktasındaki reklam panolarına yaya geçidi ve emniyet kemeri konulu görseller astı.

Konya emniyeti trafik kazalarının önüne geçmek için şehrin birçok noktasına görseller astı

Günümüzde can kaybının en çok yaşandığı, devleti vatandaşları maddi ve manevi yönden büyük zarara uğratan trafik kazalarının önüne geçmek için Konya İl Emniyet Müdürlüğü yoğun çalışmalar yürütüyor.

FARKINDALIK OLUŞTURMAK İÇİN ŞEHRİN DÖRT BİR YANINA GÖRSELLER ASILDI

Denetimlerin artması, yaya ve sürücülerin bilgilendirilmesi, sosyal medya ve görsel – işitsel basında yayınlanan kamu spotlarının yanı sıra Konya İl Emniyet Müdürlüğü, şehrin birçok noktasındaki reklam panolarına da yaya önceliği ve emniyet kemerinin önemiyle ilgili görseller astı.

Yayaların ve sürücülerin de yoğun olarak geçtiği bölgelerde billboard, raket ve megalightlarda yayınlanan görseller vatandaşlardan da olumlu tepkiler aldı.

ÇALIŞMALAR ARALIKSIZ DEVAM EDECEK

Konya İl Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, kamuoyunu bilgilendirmek ve bilinçlendirmek için yapılan bu çalışmaların devam edeceğini, huzur ve güven şehri Konya ilkesi doğrultusunda trafikte hoşgörülü ve daha örnek bir şehir oluşturmak adına denetimlerin aralıksız sürdürüleceğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER